Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van,ha Jézus női testben...

Mi van,ha Jézus női testben fog visszatérni?

Figyelt kérdés
Mi van,ha emiatt nem vesszük majd észre?

2020. aug. 10. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Majd beküldik a konyhába szendvicset csinálni, miközben leellik két-három pulyát.
2020. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Szia,


Szerintem te összekeverted a vallásokat. Az Úr Jézus Krisztus a kereszténységben van jelen, és itt nincs reinkarnáció, vagy ilyesmi.

Ő már egyszer feltámadt, és úgy fog eljönni, ahogyan elment.


Üdv. Péter

2020. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Demion ***** válasza:
0%

2

Hát, ha ez a csávó egyszer visszajön, hogy ő Jézus, szerintem a keresztények enyhén kételkedve fogadják majd...


[link]

2020. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Jézus megmutatkozott dicsőséges feltámadt testben, tehát abban fog visszatérni.
2020. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Jézus szellemben támadt fel, és olyan módon is fog visszatérni.

(1Péter 3:18) . . .Testben ölték meg, de szellemben kelt életre.


Nem támadhatott fel testben, mert azt a Testét feláldozta. Egyébként pedig Fizikai test nem él az égben, mert ott más a rendeltetése az élőknek.

2020. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Palpatine is feltámadt szóval Jézusnak is menni fog
2020. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nevet kellene változtatnia.
2020. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: 36Míg ezekről beszélgettek, egyszer csak megjelent köztük és köszöntötte őket: „Békesség nektek!” 37Ijedtükben és félelmükben azt vélték, hogy szellemet látnak. 38De ő így szólt hozzájuk: „Miért ijedtetek meg, s miért támad kétely szívetekben? 39Nézzétek meg a kezem és a lábam! Én vagyok. Tapogassatok meg és lássatok! A szellemnek nincs húsa és csontja, de mint látjátok, nekem van.” 40Ezután megmutatta nekik kezét és lábát. 41De örömükben még mindig nem mertek hinni és csodálkoztak. Ezért így szólt hozzájuk: „Van itt valami ennivalótok?” 42Adtak neki egy darab sült halat. 43Fogta és a szemük láttára evett belőle.
2020. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!