Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a próféciákr...

Mi a véleményetek a próféciákról a mostani időkre vonatkozóan?

Figyelt kérdés

Gondolok arra,hogy ez a vírus utáni időszak nehéz lesz és sokféle esemény lesz. Sokan a tartalékolasra hívják fel a figyelmet.Hogy álltok ezekhez a dolgokhoz?

Egyesek azt hangoztatják megérzések,álmok által kapnak sugallatokat.Egy jó barátnőm is aki elkötelezett keresztény azt mondja neki és a családtagjainak sokféle álmuk van és olyan érzésük, hogy raktározzanak dolgokat.

Hogy látjátok ezt a helyzetet?


2020. aug. 13. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kezdenek majd beindulni az események 2020 után, nem azt mondom, hogy rögtön világvége lesz, de igen, szerintem a próféciák be fognak teljesedni hamarosan.
2020. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,világvégére én sem gondolok,de nehezebb idők következnek.
2020. aug. 13. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
2 Nem lesz világ vége-korszakváltás előtt áll a világ, és már csak 2 db prófécia hiányzik az összesből, ami még nem következett be. A többi kivétel nélkül már bekövetkezett.
2020. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

*neki és a családtagjainak sokféle álmuk van és olyan érzésük, hogy raktározzanak dolgokat.


Ez a barátnőd vizsgálja felül az álmai nagy részét. Én ezt javaslom.

2020. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Én nekem már eljött a végem,de még az utolsó hörgéseim tzartanak...
2020. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Valóban az utolsó időkre vonatkozó próféciák a szemünk előtt teljesednek. Pál apostol ezt "...nehezen elviselhető, válságos idők"-nek nevezte.

Amit a barátnőd álmodozik, azt feledje el, és olvassa a Bibliát, mert attól megnyugszik, és nem fog élelmet felgyűjteni, mert az teljesen fölösleges.

Persze némi tartalék ha van, az nem árt.:-)

2020. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
53%

Persze, nagyon-nagyon érdemes raktározni!


2020 januárjával sajnos elindult a Földön az apokalipszis időszaka. Most nyáron Isten még megajándékozott minket pár kellemesebb hónappal, de ősztől sajnos újra fog indulni a járvány (súlyosabban, mint eddig), és idővel meg fognak jelenni a további katasztrófák (Elsőként főleg az USA-ban (nagy Babilon) fog elszabadulni az erőszak, az élelmiszerhiány és a pusztulás, azután később átterjed a Föld többi országaira.)


Most nyáron Isten számos prófécián és kijelentésen keresztül (amelyek nyilvános weboldalakon is megjelentek) azt tanácsolta a világ keresztényeinek, hogy halmozzanak fel otthon tartós élelmiszereket, komolyabb mennyiségben - aki ezt eddig esetleg még nem tette meg, még most is nagyon érdemes megtenni. Most van az utolsó időszak, amikor a hívők ezt még könnyen megtehetik. Ősztől nagyon erősen vissza fog térni a vírus, és nem lehet tudni, milyen korlátozások lesznek, hosszabb távon pedig biztos, hogy idővel jelentősen csökkenni fog a rendelkezésre álló élelmiszerek mennyisége a káosz miatt, az élelmiszerárak pedig nagyon fel fognak menni. Magyarország talán jobb helyzetben lesz a világ sok országánál ebből a szempontból, lehet, hogy az Orbán-kormánynak jobban sikerül megszerveznie az ellátást számos külföldi országnál, de kétséges, mennyire tudnak majd szembeszállni a világtrenddel. 2022 környékére pedig már várható, hogy a elkezdik bevezetni az Antikrisztus bélyegét a Földön, azt kővetően pedig a keresztények már semmit sem fognak tudni vásárolni, amint ez köztudott, és a Bibliában is bent van. Tehát ezért is fontosak a tartós élelmiszerek.


(Ahhoz, hogy a vásárlások korlátozásáig eljusson a világ, két fő feltétel van. Az egyik az Antikrisztus hatalomba kerülése hiszen csak azután vezetik be az Antikrisztus bélyegét, miután hatalomra került. Az Antikrisztus hatalomba kerülését egyes szerzők 2021 végére saccolják. Azt gyakorlatilag már lehet tudni, hogy ki lesz az Antikrisztus, szép számmal voltak, akik megprófétálták, de a pontos időbeli menetrendet még nem tudni. A másik, technikai jellegű feltétel a készpénz eltűnése, és minden fizetés elektronikus alapra helyezése. Ennek rendszerét a világ pénzügyi vezetői a nagy reset-tel fogják elkezdeni kialakítani, ezz az IMF vezetői 2021-re jelezték.)

2020. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy a harmadik templom építése már tervben van, oda fog beülni a hamis messiás, az Antikrisztus.
2020. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló hol olvastál és néztél videókat ezzel kapcsolatban?

Sajnos így látom én is,hogy hatalmas változások lesznek ősztől, talán nem is sokára és nem árt előrelátónak lenni.

2020. aug. 13. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
7 Ez hamis és a forrás is rossz.
2020. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!