Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jèzus ha Isten a háromság...

Jèzus ha Isten a háromság szerint,akkor az alábbiakban Önmagához imádkozott?

Figyelt kérdés

János.17:3."Az pedig az örök èlet,hogy megismerjenek tèged az egyedüli igaz Istent ès akit elküldtèl a Jèzus Krisztust"

János.17:5.Most tehát,Atyam,dicsőíts meg,hadd legyek melletted,ès hadd kapjam meg azt a dicsősèget,amelyben akkor volt rèszem,amikor melletted voltam,mielőtt a világ lett"



2020. aug. 15. 09:07
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

18."Ferditès".Mondja az aki nem ismeri a fordítók anyagát,munkáját ami az alap kidolgozásához kell,ès a nyelvek amihez nem tudsz hozzászólni.

Nem is tudom egy emberben ennyire hiányzik az önismeret,miközben elhiszi magát.

*Bolha mondja az elefántnak"állj fère az utamból".*

2020. aug. 15. 15:44
 22/46 anonim ***** válasza:

Én magam nem vagyok nyelvész, de ismerem a nyelvészek véleményét az Új-Világ fordításról: röviden inkább ferdítésnek lehet azt nevezni. Nem nyelvi szempontok vezették őket, vagy a Szent Lélek, hanem a felekezeti hamis tanítások alátámasztása volt a cél: ennek érdekében nevetséges ferdítések és az eredeti szöveg erőszakolása történt tömegével. Ezek alapján szíves engedelmeddel jómagam is - a nyelvészek véleményére alapozva - ferdítésnek nevezem az UV "fordítást". A cél nem a csúfolás, hanem a nyilvánvaló tény még nyilvánvalóbbá tétele, illetve a hazugság visszaszorítása.


[link]

2020. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

22"felekezeti hamis tanitások"

Mondja az aki a felekezeti èrdekek miatt kèpes megvèdeni azt a Szentháromságot ami biblián kívüli tantètel ami mèg az inkvizíciót is kèpes volt lètrehozni ès hadd ne soroljam mert akik tudatlanul kővetik a dogmát nem èrdemlik meg.

2020. aug. 15. 16:46
 24/46 A kérdező kommentje:

22.A linkel kapcsolatosan:

Tudod,hogy a Oroszország egy harcias nemzet aki nem szereti ha valaki nem fog fegyvert.

A tanúk mar nem előre jártak így sok országban.

Kèrdezzelek meg?

Jèzus ès az apostolok fogtak fegyvert?

Nem.

Jèzus arra tanította a követőit,hogy ne hadakozzanak.

Azt mondta"aki fegyverrel hadakozik,fegyver áltál fog meghalni.

Egyszóval a fegyver gyilkosságra van gyártva.

Nem csak Jèzus hanem a tízparancsolat is azt mondja "ne őlj"

Te felkèszülsz fegyverrel,hogy ha kell öld meg embertársadat?

Hat a linked vèdelmèn vagy,azèrt tetted fel.

Látod,hogy a Szentháromság mire tanit?

Mièrt nem pártolod azokat akik nem fognak fegyvert?

Ugye fèlsz a bibliat követni,ès a bèkèt?

Vèded a háború istenèt?

Akkor jó helyen vagy,mert támadod azt akik a bèkèt keresik.

A linkedbe a Biblia csak kifogás,hogy UVF,valóság a fegyver megtagadása.

2020. aug. 15. 17:11
 25/46 anonim ***** válasza:
Pont a Jehova Tanúi Őrtorony Társaságnak vannak fegyver érdekeltségeik, részvények milliárdos értékben. Ne kamuzz már! Nem ismered a Társaságot, ami behálózott?
2020. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy valakit èrdekel a hamis vádoskodásod?
2020. aug. 15. 21:47
 27/46 A kérdező kommentje:

25.Tudod az általad leírtakat bizonyítani?

Utánnanèztem ès bajod lehet belőle.

2020. aug. 16. 07:05
 28/46 anonim ***** válasza:

"Utánnanèztem ès bajod lehet belőle."

Miért fenyegetsz nyilvánosan vagy úgy általában fórumozókat? Elég gerinctelen dolog az efféle fenyegetőzés. Én se komálom a 25-ös hozzászólót, de eszembe nem jutna fenyegetni őt.

2020. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
28.Nem tudom kinek vagy ügyvèdje de hamis vádèrt bárki jelenthető ès ebben az esetben súlyos a helyzet.
2020. aug. 16. 14:00
 30/46 anonim ***** válasza:
Több helyen olvasható a neten, hogy a Jehova Tanúi Őrtorony Társaságnak vannak a fegyveriparban érdekeltségei. Ezek tények.
2020. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!