Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők!Isten él még és nem...

Hívők!Isten él még és nem halott!Egyetértetek velem?Csak hívők írjanak!

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nyilvan egy hivo szerint Isten nem halott, szoval ennek a kerdesnek a vilagon semmi ertelme sincs.
2020. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Pszichiátered szabin van? :) Amúgy meg oda írok ahova akarok.
2020. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mansour ***** válasza:
44%
Nem él, mivel nem egy élőlény. És ezért persze halott sem lehet. Legfeljebb bennünk.
2020. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Prókátor ***** válasza:
Isten maga az ÉLET, tehát nem tud meghalni. Az, hogy a emberek lelkében meghalt, netán megölte magát, az már egy másik kérdés.
2020. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fuu, nem akartam ideírni, mert tudom, hogy le leszek pontozva, mint a jó élet, de késztetést érzek. Ha reálisan nézed, hogyan létezhetne vagy élhetne valaki, aki nem is létezik? Az más, hogy emberek ebben hisznek. Elhiszik, hogy létezett Isten, hogy ő teremtette a vilagot, az eletet. Ez körülbelül annyira hihető, minthogy én teremtettem a világot, én varázsoltam ide az állatokat, növényeket és az embereket. Majd meghaltam és feltámadtam. Hinni bármiben lehet és bárkinek van joga hinni bármiben, de mégsem tartom ezeket reálisnak. Ez olyan mintha én hinnék abban, hogy a Föld lapos. Vagy hogy a fidesz Magyarországot jobbá teszi:))
2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!