Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, hívők! Szerintet...

Keresztények, hívők! Szerintetek ciki hogyha olyan pólóban mennék bárhová, amire az van ráírva, hogy "ISTEN NEM HALOTT!" és piros színnel? Piros szín az jó nektek? Mert ugye a piros szín a vérre hasonlít.

Figyelt kérdés
A piros szín és a felirat mennyire jó Isten szemében? És ma döntöttem el, hogy befogadom már Jézust is! Miért is ne? Sajnálom őt, és bölcs ember lehetett. Ahogy láttam a filmekben. Mit gondoltok? Az egész kérdés nem troll, provokáció!

2020. júl. 4. 01:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Így szórakozz.Senki nem gondolta volna róla, hogy.. és az utolsó pillanatban csatlakozott, és most jó helyen van.
2020. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

2+ Neked lesz időd? lesz utolsó pillanatnyi lehetőséged?

Vagy szórakozol.


A tiéd a döntés.

2020. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Aha. De a kérdésemre sajnos nem nagyon jött válasz!
2020. júl. 4. 01:29
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igy működik kedves Barátom. Ha Troll, ha nem, Istent nem lehet megcsúfolni....
2020. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. És mi a baj a felirattal? Mások szerint jó, mások pedig rossz.
2020. júl. 4. 01:34
 8/20 anonim ***** válasza:
Pedig ez egy troll kérdés barátom. Nagyon ráérsz, szánlak, ha nem jut ennél jobb az eszedbe.. Egyszer élünk, tudod. A homokóra csak pereg...
2020. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem troll, hanem orvosi eset :D
2020. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jól van te akartad. Mien orvos esett el? Normálisan feltettem egy kérdést, erre jöttök trollkodni. Nem is vagytok vallásosak4!
2020. júl. 4. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!