Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy hívő embernek tilos...

Egy hívő embernek tilos játékokkal játszania?

Figyelt kérdés

például: lol, minecraft, sims ilyesmi? Bűnnek számít?


Illetve még azt szeretném kérdezni hogy az ilyen durva erőszakos filmeket is jobb kerülni?


Mi az igazság ezzel kapcsolatban?


Előre is köszönöm ha valaki megszán egy válasszal.



2020. aug. 27. 14:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
illetve az ilyen durvább animeket is jobb ha kikapcsolom az életemből?
2020. aug. 27. 14:24
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen törvény!
2020. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Legfeljebb a Jehováknál tilos, más vallásnál nem.
2020. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne szabadna? Már rég nem a középkorban jár az egyház, bár ezt néha én is megkérdőjelezem...
2020. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden azon múlik,a hívő ember miben hisz. Nem azon, mi igaz, hanem hogy miben hisz. Aki elhiszi, hogy a játék bizonyos helyzetekben jó, az játszik,aki nem hiszi el, retteg.
2020. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazad van de a "Ne ölj" parancsolat nem megy szembe a legtöbb játékkal? legtöbb játék erre épül. Kérlek mond el hogy ez mennyire igaz. Sims amúgy egy békés játék.
2020. aug. 27. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem tesz boldoggá más meggyilkolása, vagy szenvedése, félelme, nem is értem, hogy ilyet hogy tud nézni bárki??? És nem vagyok jehovista, nincs tiltva, de sosem jutott még eszedbe az, hogy bár film, de te tulajdonképpen más ember szenvedését élvezed?
2020. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én cseppet sem élvezem sőt a horror filmeket sem birom . De ezeken a filmeken több millió megtekintés van világszerte szóval én megnéztem régen nagyjából őket mert mindenhol reklámozták. Bár ez azelőtt volt mielőtt megtértem szinte letolják az ember torkán hogy kijött egy új film és nézd meg mert lemaradsz. Amúgy igen nem értem hogy tudtam ilyen filmeket nézni borzalmas ami benne van
2020. aug. 27. 19:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Még a Jehova tanúinál sem tilos, ők azt mondják nem baj ha videójátékozol, de nem szabad túlzásba vinni.
2020. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd a Gosick nevű Animet...jó...
2020. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!