Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi a Pokolra jutnak?

Jehova Tanúi a Pokolra jutnak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 12:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

"Isten megjelent köztünk testben!"


A Biblia Isten fiáról ír. Isten az isten. Jézus nem skizofrén volt, hogy saját magához imádkozzon.

Az pedig, hogy ki fog üdvözülni, végképp nem a te dolgod. Nem te döntöd el, nincs is hatalmad, sem jogosultságod erre. Csakis Isten a tudója ennek.

2020. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Elvileg mindenki odajut, vallástól függetlenül.

Én azt hallottam róla, hogy több szintje van, pl asszem, van egy olyan szintje, ahol a meg nem élt vágyainkat élhetjük meg; meg még pl van egy másik része, ahol a hibáinkat visszanézetik velünk, mint egy filmet, hogy tanuljunk belőle. És tehát az összes lépcsőfokát végigjárva a Pokolnak, juthatunk azt hiszem utána a Mennybe. Tehát én úgy tudom, hogy először mindenki a Pokolba megy; utána pedig megy mindenki a Mennybe. Egyébként pl ha a Mennybe nem tudod, hogy merre kell menni, én néztem valami ilyen halálközeli álmos filmeket, riportokat, és ott pl valaki arra gondolt, hogy segítséget kér Jézustól, és akkor segített neki.

De amúgy nem tutkó,hogy ezek pont így vannak, de lehetséges.

2020. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22

Ez a katolikus mendemonda, ami náluk teljesen légből kapott.

2020. szept. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 A 22-ben leírtaknak semmi köze a katolicizmushoz.
2020. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24+ A katolikusok Istennek vallják Jézust.
2020. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!