Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért erőltetik rá vallást az...

Miért erőltetik rá vallást az emberekre? Benneteket nem idegesít?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Nem idegesít egyáltalán
Nagyon idegesítő
Jót röhögök rajtuk, hisz én vagyok Az Antikrisztus
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ki erőltet rád bármit is?
2020. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert különben már régen megszűnt volna.

A hit nem jön magától, azt erőltetni kell ahhoz, hogy öröklődjön.

2020. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem. Most is megyek a belvárosba, és mit látok? Gaz keresztények terelik össze a tömeget, és gépfegyverrel kényszerítik az embereket a szívbéli megtérésre. Nem is tudom, most mi legyen
2020. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tapasztaltam volna, hogy rám akarják erőltetni.

Ha megállít egy "térítő", akkor megmondom, hogy köszönöm, most nem érdekel vagy hogy máshol vagyok elköteleződve, ne fáradjon. Kész, nem érdemes ezen rágódni.

2020. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Alain Delon ***** válasza:
43%
Azért, hogy fenntartsák a rendszert az élősdi papokkal, akik a politikusokkal karöltve élősködnek az embereken.
2020. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alain Delon ***** válasza:
42%
1: Mondjuk a politikusok, akik állandóan a kereszténységről pofáznak. Úgy beszélnek, hogy a is nem keresztény, az nem is ember. Ha mondjuk zsidó vagy muzulmán még az is jobb nekik, mintha egyik sem valaki.
2020. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Ezt leginkább a pici gyerekekkel lehet elkövetni.

Még jó, hogy felnőttként már nem dőlsz be...

2020. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Kedves Színművész Úr! Rám még egy politikus sem akarta rám erőltetni a vallást. Lehet, velem van a baj. Mert a kérdésben csak vallás volt ugye.
2020. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

"Úgy beszélnek, hogy a is nem keresztény, az nem is ember. "

És? Van erre egy baromi jó terápia: kapcsold ki a TV-t. Amúgy meg más országokban pont fordítva van, mégsem sírom vizesre a párnám éjjelente, ha más országok vezető politikusai úgy néznek rám, mint valami pedofilra, vagy anyagyilkosra, ha férfi létemre nőt akarok elvenni feleségül, vagy nem kúrogatok esténként egy kecskét, vagy tengerimalacot a felvilágosultság és a szabadság jegyében. Jah, a pedofil nem volt jó példa, mert azokra is büszkék...

2020. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alain Delon ***** válasza:
26%
9: Szóval akkor neked még tetszik is, hogy ráerőltetik az emberekre a vallást. A többi szöveget (nőt akarok elvenni feleségül, kecskét kúrogatni stb.) minek írtad?
2020. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!