Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus követői akik nem tanúk...

Jézus követői akik nem tanúk és mormonok! Szerintetek bűn Isten szemében ha nem szó szerint veszem az igaz Bibliát? Pl. az ősrobbanást és az evolúciót elfogadom. És az öreg Földet is elfogadom. De azt nem, hogy a dinók az emberekkel éltek együtt :D

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DTndWsn1TR4


én is így képzelem el.



2020. szept. 28. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem bűn és nem is lehet szó szerint venni a Szentírást mindenhol. Van amit szó szerint kell, van amit csak átvitt értelemben, mert példázat, szimbolikus történet, stb...
2020. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem, és nem ezeken fog múlni, hogy a halál átlépésekor meglátod-e Őt. A szívjóságon, a szeretettel végzett cselekedeteken, a bűnök megbánásán fog múlni, hogy Vele leszel-e.

nézd, milyen szép vers:

[link]

2020. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
megnézem. Hanem betartom a tízparancsolatot és néhány tennivalót mint pl. a megkeresztelkedést?
2020. szept. 28. 19:12
 4/18 anonim ***** válasza:
10parancsolatotoká O nem.tudod betartani azért jött Jézus,benne higyj
2020. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hiszek is Benne. Amúgy azt akartam írni, hogy " ha nem " csak figyelmetlen vagyok!
2020. szept. 28. 19:30
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem bűn.
2020. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem bűn értelmezni a dolgokat.
2020. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt senki sem állította,hogy dínók ès emberek együtt èltek.

A dínók vège ès az emberek megjelenèse között eltelt 65 millió èv.

2020. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

9 ne bátsd a 8-ast, ő így gondolja. Mindegy ez ám!

Kérlek Kérdező, idézz már Jézustól vagy az evangélistáktól, apostoloktól olyan helyet, ahol felmerül mint probléma a dínók, vagy bármi, ami NEM A KONKRÉT JELENLÉTHEZ kapcsolható. Röviden: Krisztus követéséhez mindegy a dínók/ősrobbanás/evolúció is.

Jó gyakorlati kézikönyv, olvasd: / Kempis Tamás: Krisztus követése

[link]


Az Újszövetségnek nincs teremtéstörténete. Nem véletlen, nem feledékenység. Hanem mert mindegy, hogy egy tojásból kelt ki a világ, vagy robbant, és "fejlődött" a Magától istenség áldásos tevékenysége nyomán.


Az Istent imádni, az embert szeretni - ez lenne a fontos.

Lehet, hogy a 8-as ezt követi.(nem tudom persze, mert nem ismerem, de nem kell senkit bántani)

2020. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

[link]


:D

2020. szept. 29. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!