Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan reagálnátok, ha kiderül...

Hogyan reagálnátok, ha kiderülne hogy nem a keresztény Isten az élő Isten? Megtérnétek?

Figyelt kérdés
És ha az új Isten szerelmet vallana nektek, akkor tudnátok viszonozni?

2020. szept. 30. 22:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Jézusról is kiderülhet, hogy más mint, ami a Bibliában van....
2020. szept. 30. 22:51
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy provokációnak hangzik, de nem annak szánom:


Mi lesz, ha fekszel a mennyországban az ágyadban és bemászik hozzád Jézus. Te pedig kérdezed, hogy mit csinálsz uram, de csak röhögve válaszolja, hogy férfit szeplősítek...

A példa most a férfiakról szólt, de mi a garancia, hogy nem él vissza Isten a hatalmával? Holnapra kitörli....

2020. szept. 30. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki és minden egy, minden Istenből van. Egy Isten van és az ott van mindenkiben. Mindenkiben ott vagyok és mindenki bennem él. Amit teszel az olyan, mint ha magaddal tennéd, minden visszaszáll rád. Minden egyenrangú csak szeretettel tudunk hatni egymásra, mert közös a cél, a szándék egy.
2020. okt. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Isten hatalma végtelen.
2020. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Ez már kiderült naaaagyon régen...

Én már megtértem.

Isten mindenkinek szüntelen szerelmet vall. Én viszonzom.

2020. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senki sem felel a kérdésre🤣🤣🤣
2020. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azt hiszik, hogy trollkodok. Pedig mi zárja?
2020. okt. 1. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkodtam minap énis Ateistakéntxd Mi van ha régen volt egy ős valami amiből kiindultak a vallások és amiben manapság hiszünk az csak egy elkorcsosult változata az eredetinek?xd
2020. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!