Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Mit csinálna a...

Jehova Tanúi! Mit csinálna a gyereked ha hirtelen az iskolájában el kell menni a tesiterembe és tisztelegni kell a himnusz alatt? Vagyis fel kell állni stb... És ezt az eseményt csak az iskola tudja előre.

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Akkor állva marad, és nem ül le. mert ha leül, akkor nem fog felállni, és ezt nagyon jól tudja. És nem énekli a himnuszt sem.
2020. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem énekli a himnuszt és nem teszi szívre a kezét. Ennyi. Végigállja, aztán leül.

De nem értem, miért csak tornateremben lehetséges ez, vagy miért mondanák, hogy hirtelen el kell énekelni a himnuszt...

Nem értem, mi ezen akkora nagy dolog.

2020. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk rá Március 15, amikor meghaltak Magyarországért?
2020. okt. 7. 21:46
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

3

Mi nem dicsőítünk egy országot sem. Isten előtt nincsenek országok vagy nemezetek csak emberek. Aki akar, ünnepelje március 15-ét,nekem ugyanolyan nap, mint a többi

2020. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy "tisztelegni a Himnusz alatt"? Nem katona vagy rendőr, miért tenné?
2020. okt. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5

Úgy értem, hogy nem húzza ki magát, áll szívre tett kézbr és felemelt fejjel

2020. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6

Nagyaroknak NEM SZÍVRE TETT KÉZZEL kell állniuk a Himnusz alatt.

Nem vagyunk amerikaiak!


Ezért tetted fel a kérdést, hogy ezt propagáld?

2020. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

7

Én tettem fel a kérdést? El vagy tévedve, nézd meg. Én válaszoló vagyok, nem a kérdés kiírója.


Sem az amerikai sem a magyar tanú nem áll szívretett kézzel, de még az olasz sem. A lényeg az, hogy mi nem énekelünk himnuszokat és nem nem dicsóitünk országokat vagy nemzeteket. Isten előtt csak emberek vannak.

2020. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

8. Bocsánat, úgy nézett ki.


Mellesleg, szerintem azt mindenki tudja, hogy a jehovások nem ünneplik a születés és névnapokat sem, csak egyházi ünnepeik vannak.

2020. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos! Pedig ha bűn lenne, akkor vagy beíratta volna az írókkal a parancsolatokat, vagy már közbelépett volna!
2020. okt. 17. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!