Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus számára mi a fontos,...

Jézus számára mi a fontos, hogy egy ember a Mennybe kerüljön? Nem hívő, de jó ember mehet a Mennybe? És eddig vajon hány apokalipszis lovas jelent meg?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Igen.

Nem.

3.

2020. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
1es. Ellentmond az első kettő. A nem megkeresztelt csecsemő is pokolba jut akkor?
2020. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, mert az nem tudja, hogy mi az.
2020. okt. 6. 21:19
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo kep egy orult sem aki onkivuleti alapotba gyilkolt? Gyilkossal egyutt lennel a mennybe?
2020. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a megerőszakolt és meggyilkolt gyereked a pokolba kerül, mert házasságon kívül csókolózott a barátjával, a gyilkos meg ott lesz veled kegyelemben.
2020. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Ugye Jézustól van, hogy a pásztor ott hagyja a nyájat és megkeresi az egy elveszett bárányt is. Jézus számára nagyon fontos, hogy minél több ember üdvözüljön. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki fog.

A négy lovas szüntelenül jelen van a földön, ha kicsit jobban megnézzük, hogy ezek mit jelentenek.

2020. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha létezik Jézus nem érdekli ki hisz benne és ki mem, hiszen ez kicsinyesség.

Az számít hogyan élt.

2020. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

"Nem, mert az nem tudja, hogy mi az."

Akkor megvan a megoldas! El kell felejteni a kereszteny vallast, minden embernek, es akkor senki se fogja tudni, mi az, es akkor mindenki mehet a Mennybe, aki jo eletet elt.

2020. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ma 21:47 az a fontos, hogy tartsa be a tíz parancsolatot?
2020. okt. 6. 23:18
 10/19 A kérdező kommentje:

De!


Jézus ezt mondta: 6.

Monda néki Jézus: Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam.


26Aki ugyanis szégyell engem és tanításomat, azt az Emberfia is szégyellni fogja, amikor majd eljön a maga és az Atya, meg a szent angyalok dicsőségében. 9Aki azonban megtagad az emberek előtt, azt én is megtagadom Isten angyalai előtt.



De aki még nem hallott Jézusról, mehet a Mennybe. De ha hallott és elutasítja, akkor a Pokolra jut. Bár szerintem ha a Mennyben elfogadja a tudatos ember (nem a kisbabák) akkor maradhat a Mennyben.

2020. okt. 6. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!