Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus számára mi a fontos,...

Jézus számára mi a fontos, hogy egy ember a Mennybe kerüljön? Nem hívő, de jó ember mehet a Mennybe? És eddig vajon hány apokalipszis lovas jelent meg?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Először elhitetik,hogy szüksèged van rá(marketing reklámkampány),majd felhívják a figyelmed a termèkre(megváltás).

Tiszta kapitalizmus.

2020. okt. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
2020. okt. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

„Aki ugyanis szégyell engem és tanításomat, azt az Emberfia is szégyellni fogja, amikor majd eljön a maga és az Atya, meg a szent angyalok dicsőségében. 9Aki azonban megtagad az emberek előtt, azt én is megtagadom Isten angyalai előtt.”


Jézus tanítása az erkölcs és a jóság.

Ezeknek nem feltétele, hogy higgyen is Jézusban, csak hogy az ő tanításai szerint éljen.

2020. okt. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

"9Aki azonban megtagad az emberek előtt, azt én is megtagadom Isten angyalai előtt.”


Tisztára, mint az oviban!

2020. okt. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Jézus tanítása az erkölcs és a jóság."

Na èpp ez az,hogy ezek olyan alapprivilègiumok amit nem kell tanítani.

A civilizáltság jutalma mindkettő.

2020. okt. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ember nem jut a menybe. Akkor kerülsz menyországba, amikor teljes terjedelmedben lélekké leszel. A végtelen számú lélek alkotja a menyországot. Ott van minden és mindenki aki valaha volt vagy lesz bármilyen létezési síkon.

Avagy mindenki egyszer elfeljődik oda, csak előtte végig járjuk a dimenziók fokait, amiben megtanulunk önmagunk lenni, szeretni, majd tökéletes és végül végtelen lenni.

2020. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%

#15 a civlizáltsághoz nem kár erkölcs.

Mézd meg a náci birodalmat, civlizáltak volta, csak épp a jóság hiányzott belőlük.

2020. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem az Orbán rendszer biorobottá változtatott. Én, mint robot, eljuthatok a mennybe?
2020. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem fontos neki. Nem juthatsz a mennybe ha nincs a mennyel kapcsolatod. Tehát egy “jó” ember születhet szenvedés nélküli világba csak lehet nem pont a mennybe.
2020. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!