Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Történt-e megmagyarázhatatlan...

Történt-e megmagyarázhatatlan gyógyulások? Vagy akár ilyen Isten terv? Pl. temetésen vihar. Ismertek történeteket? Ezek megtörténtek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 13:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Bemagyarázni neked, hogy hogyan működik hamár nem érted a lényeget...


Mi a fenének írtál ha egy fertőzött hitetlen vagy?!

2020. okt. 12. 17:17
 12/23 anonim ***** válasza:
és te mi a fenének foglalkozol velem, ha "egy fertőzött hitetlen" vagyok? ilyen hozzáállással nem fogod sem magadat se a vallásodat szimpatikussá tenni, tehát a véleményem nem fog megváltozni, ilyen alázkodós stílustól főleg nem.
2020. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, ő is egy valláskárosult - és most azon dolgozik, hogy másnak is rossz legyen az élete.
2020. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"De a gyáváknak és a hitetleneknek, az utálatosoknak, gyilkosoknak és paráznáknak, a varázslóknak és bálványimádóknak, és minden hazugnak meglesz az osztályrésze a tűzzel és kénnel égő tóban: ez a második halál." Jelenések 21,8


Akár tetszik, akár nem, az ateisták is emberek, mint a hívők! Szóval az ateisták is kerülhetnek Pokolra, erre készülj fel. És jó eséllyel én is odakerülhetek mert ilyet írok :D

2020. okt. 12. 18:34
 15/23 anonim ***** válasza:
na legalább már tudjuk hogy a kérdező nem jehova. csak egy troll
2020. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
trollok nem léteznek. És abban teljesen igazad van, hogy Jehovista nem is leszek!
2020. okt. 12. 18:41
 17/23 anonim ***** válasza:
mintha az bármiben is más lenne mint egy hitgyüli vagy egy adventista agyhalál
2020. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A jehovisták általában erőszakosabbak, mint más felekezet.

A kérdező viszont a halála után a Tollaskígyó színe elé fog kerülni, aki majd személyesen tépi ki a szívét!

2020. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én Babpista vagyok az jó?
2020. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Tollaskígyó és a Babpista nagy lmao!
2020. okt. 12. 19:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!