Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A JW konferencián amit Július...

A JW konferencián amit Július 5 -én a Groupama arénában rendeznek lesz-e valamilyen csodagyógyulás? 😇😇😇

Figyelt kérdés

Vagy esetleg a vének tagadásukal visszatartják a csodákat ?

mert azt mondják-tanítják ilyen ma már nincs???


máj. 16. 08:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd meglátod, ha figyelsz.
máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem lesz.

Jehova Tanúinál nincsenek ilyesmik.

Krisztus a teljes gyógyúlást és a halottak feltámadását, az Messiási királyság ezer éve alatt fogja megvalósítani.

máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2-es válaszadó!


Az Ige nem ezt mondja valamint én és sokan mások nem azt tapasztalták amit ellentmondást nem tűrő hangnembe ide írtál.....


Nálatok azért nem működik mert nem hisztek benne és miért nem hisztek benne? mert a vének nem engedik hogy higgyetek benne ahol a teljes Evangéliumi üzenetet predikálják ott működik (az Evangéliumi üzenet része a gyógyulás) ahol a gyógyulást tagadják ott nem fog működni mert a hit hiányzik a hit az Ige hallásábol jön létre.



Márk 6:5 Nem is tehet vala ott semmi csodát, csak nehány beteget gyógyíta meg, rájuk vetvén kezeit.

Márk 6:6 És csodálkozik vala azoknak hitetlenségén. Aztán körös-körül járja vala a falvakat, tanítván.



Máté 8:13 És monda Jézus a századosnak: Eredj el, és legyen neked a te hited szerint. És meggyógyult annak szolgája abban az órában.

máj. 16. 11:42
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Gyógyulás nem lesz, de fő attrakcióként katolikus egyházi vezetők fognak átkeresztelkedni az igaz hitre.
máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

"Nálatok azért nem működik mert nem hisztek benne"


Sehol másutt sem működik. Sehol.


Ahol azt látod, hogy mégis, az csupán színház. Illúzió. Át vagy verve.


Ha valóság lenne, a tudomány régesrég ráröppent volna a témára.

máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

"...amit ellentmondást nem tűrő hangnembe ide írtál....."


Kérdező te miért is személyeskedsz és miért bírálgatod a válaszolót? Azért mert Jehova Tanúja? Ő normálisan válaszolt, leírta hogy mit mond a Biblia erről, de semmi egyéb! Már ebbe is így bele kell kötnöd?


"Nálatok azért nem működik mert nem hisztek benne és miért nem hisztek benne?"


Azért nem fogadják el a Tanúk, mert a Biblia világosan feltárja, hogy az első században, az apostolok halálával ez megszűnt, betöltötte a szerepét. Le van írva!


Egyébként ugye tudod, hogy Jézus mihez kötötte a gyógyítás adományát az első sz -ban? A gyógyítanak kellett hogy legyen erős és szilárd hite, vagy a betegnek?


Azután, hogy a kereszténység megerősödött és megszilárdult, és egyik apostol sem élt már, a „gyógyítások ajándékai” is megszűntek (1Ko 12:8, 9, 28, 30; 13:8, 13).


"8 Valaki például a szellem által bölcsen tud beszélni, másvalaki ugyanennek a szellemnek a segítségével úgy beszél, mint akinek ismerete van, 9 másvalakit ugyanez a szellem képessé tesz arra, hogy legyen hite, másvalaki ugyanezzel a szellemmel képes gyógyítani..."


"28 És Isten mindenkinek a helyét meghatározta a gyülekezetben: először is, hogy kik legyenek apostolok, másodszor próféták, harmadszor tanítók, aztán hogy kik legyenek, akik hatalmas tetteket visznek véghez, akik a gyógyítás ajándékát kapják, segítenek másoknak, irányítani tudnak, vagy különböző nyelveken szólnak."


"30 Talán mindenki megkapta a gyógyítás ajándékát? Talán mindenki nyelveken szól? Talán mindenki tolmács?"


"8 A szeretet soha nem múlik el. De a prófétálás vagy a nyelveken szólás ajándéka, és az, hogy valaki csoda útján ismeretet kap, meg fog szűnni."


"13 Most azonban megmarad ez a három: a hit, a remény és a szeretet. De ezek közül a legnagyobb a szeretet."

máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ha színház és illúzió akkor én miért tapasztaltam meg személyesen Isten beavatkozását az életemben több alkalommal is néhány esetet leirok:


Az egyik esetben kificamodott a vállam és miután imádkoztam a válasz az volt hogy Isten helyretette a másik esetben lázas voltam és azt tapasztaltam amit Péter apostol anyósa a Jézussal való találkozáskor biztosan csak álmodtam vagy beképzeltem magamnak az lehetetlen hogy a JW vének tévednek....😇😇😇

máj. 16. 14:11
 8/21 A kérdező kommentje:
A Isten azt mondja hogy a Biblián keresztül hogy ma is van gyógyulás ha ezt valaki tagadja akkor az hazudik vagy téved vagy álomvilágban él és búra van a fején....😇😇😇
máj. 16. 14:13
 9/21 A kérdező kommentje:

"30 Talán mindenki megkapta a gyógyítás ajándékát? Talán mindenki nyelveken szól? Talán mindenki tolmács?"


Ahhoz nem kell rendelkezni a gyógyítás ajándékával hogy valaki meggyógyuljon...a gyógyulás az engeszteni változat része az evangélium az örömhír egyik üzenete áldása

máj. 16. 14:15
 10/21 A kérdező kommentje:
Engesztelő áldozat része!!!
máj. 16. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!