Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van külömbsèg a Szent Biblia...

Van külömbsèg a Szent Biblia ès a Szentháromság között?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 11:28
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
67%
Elolvastam a Szentháromságról szóló tanítást, de nincs benne szó purgatoriumról. Olvastam a Bibliát is, abban pedig szintén sok dologról nincs szó, pl nincs benne vezető testület, nincs benne bétel, nincsenek benne királyságtermek, nincs szó őrtoronyról, sok dologról nem ír.
2020. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
88%

Valamit te nagyon félreértesz a Szentháromság tanába nincsen purgatórium.

Olvasd el:

[link]

2020. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

21.Itt a kèrdèsel kapcsolatos dolgokról beszèlünk.

Ha más tèma èrdekel akkor írd ki főkèrdèsben.

Íme a Szentháromság tanának egy rèsze.


[link]

2020. okt. 16. 09:35
 24/58 szp72 ***** válasza:
90%

Valószínűleg a kérdező tényleg nem érti, hogy a Biblia egy könyv, amelyben számos tantétel található vagy számos tantétel levezethető. Nem érti, hogy a Szentháromság is egy ilyen tétel, amelynek sok köze nincs a purgatóriumhoz, mivel az egy teljesen másik tétel. Szegény teljes zűrzavarban él, fejében borzasztóan nagy káosz lehet.


Lehetséges, hogy az ilyen fordított ékezeteket használó kérdések nem is egy személytől származnak, vagy ha igen akkor egy skizofréniában szenvedő felebarátunkról van szó, akihez megértően kell viszonyulnunk.

2020. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

24.Mièrt ne èrtenèm ès ki a skizofren,amikor rávilágitanak a hamis tantètelre mar hirtelen zavarba vagyunk ès elmebetegek?

A Szentháromságot mennyire igazoltad a bibliábol a skizofrèneknek.

A szentháromság leple alatt lètrejött hamis tantèteleket szemèlyes gunyolodással eltusolod,nevetsèges kiállás mondhatom.

Akkor,hogy egyszerűbb legyek az apostolok ès az Egyház gyakorlata között,mi a külömbsèg?

2020. okt. 16. 10:47
 26/58 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te szövegértelmezésből nyilván megbuktál, mert nem tudod értelmezni, amit neked magyar nyelven leírnak.
2020. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
26.Ez van,amikor a kèrdès elől bujkálunk a szemèlyeskedès ami a legbutább vèdelem.Ezzel az analfabetizmussal támad a magadfajta menekülő.
2020. okt. 16. 11:49
 28/58 anonim ***** válasza:
81%
24# És azt hogy? Mert körülbelül az történik, hogy heti többször habzó szájjal ugyanazt a kérdést teszi fel másképp fogalmazva, rendületlenül gyűlölve a katolikus egyházat, a Háromságot és bőszen imádva az őrtorony nevű szervezet állandóan változó tanításait és mindezt tetézve azzal, hogy teljesen mindegy ki mit ír neki, kapott ő már rengeteg igét a Bibliából, egy apró, halvány töredékét sem érti és mindig az inkvizícióhoz lukad ki, ki tudja hogyan. Mutasd meg akkor hogy mit lehet tenni vele.
2020. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

28.Mièrt nem vagy igazságos?

Èn a katolikusokat nem utálom,sajnálom ha egy nèhány hazug ember a joindulataikat kihasználva hazugsággal táplálja őket,minthogy a Biblia nem ír a Szentháromságrol ès annak válfajairol ès ezzel etetik őket.Ha volna a szentháromság,akkor Jèzus ès az apostolok gyakoroltak volna ès tanítottak volna a három istensèget,de nem tettèk.

Mièrt?

Minden fontos dolgot Jèzus meg ismètelt,akkor a háromságot mièrt nem említi?Azèrt mert nincs.

"Imádva az őrtornyot"Èn az őrtornyot nem emlegettem egyszer se,annál inkább te emlegetted gunynèvvel.

Micsoda mentalitás ennyire a kèrdèst átviszed szemèlyeskedèsre?Nincs bibliád,hogy megvèdd magad?

Minden vállásos tèmát meglehet vèdeni a bibliábol,kèrdès a vitatott tèma biblikus-e?


"Mindig az inkvizícióhoz lukad ki"Most is te emlegeted,èn elè se hoztam,viszont egy ilyen ègbekiáltó dolog mellett,nem lehet mindig megsèrtődötten elsètálni,mert ezt Jèzus nem hagyta hátra.

Èn nem vèszem a bünőket vèdelmembe,te mièrt teszed.

A GYIK-en mièrt porozol annyira ha nem felelsz vagy nem írsz ki kèrdèst.Ez a kèt joga van mindenkinek,nem a szemèlyeskedès.Ha a kèrdès nem tetszik menj el mellette ennyi a jóga mindenkinek.

Ha nekem van egy kèrdèsem megyek hozzád kèrèssel hátha engedèlyezed.Te egy felhasználon kívűl ki vagy a GYIK-en?Bárki vagy,nincs szabályzat?

2020. okt. 16. 15:25
 30/58 anonim ***** válasza:
87%
Nem szóltam hozzád, hagyj békén. Én szp72-től kérdeztem valamit.
2020. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!