Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásosak! Szerintetek mikor...

Vallásosak! Szerintetek mikor bukik meg az evolúciós elmélet? Bunkók és ateisták kíméljenek!

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 15:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Később mint a vallás.
2020. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem téged kérdezlek, mert úgysem fogtok érteni velünk!
2020. okt. 19. 15:52
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
Természettudományosan már megbukott, de szerintem Krisztus visszajöveteléig paradigma marad
2020. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Te vallásos vagy 3as? :) és miből gondolod ezt? Én csak néhány videót láttam az evolúcióról amiket nem ateisták mondanak arról.
2020. okt. 19. 15:56
 5/26 anonim ***** válasza:
9%

3-as vagyok. Krisztusé vagyok, és pont az evolúcióval foglalkozom sok sok éve. Nem gondolom, tudom, jómagam is több szempontból meg tudom buktatni a törzsfejlődést. Kihasználva a természettudományos diplomámat, jó mélyre beleástam magam a témában.

Keress kreacionista műveket. Ajánlom átnézésre ezt a honlapot: [link]


A tudóstársadalom nagy része is már elveti az evolúciót, csak azok ragaszkodnak hozzá, akik az evolúcióbiológiából élnek, illetve az istengyűlölők, bibliagyűlölők.


Dr. Michael Behe is neves tudós, korábban evolúcióbiológus volt, de feladta, mert tarthatatlan. Azóta az ID szószólója. Óvakodj a wikipédiától ebben a kérdésben, mert nyíltan evolúciópárti és bibliaellenes. Ide vonatkozó cikkeikben jó néhány csúsztatás van.


Ez itt kényes téma, csoda, hogy nem szedték szét már a kérdésed.


Ha van bármi kérdésed a témában, nyugodtan írj privátot

2020. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Azért nem az ateistákat kérdezem, mert úgysem értenek velünk. A kreacionista szó pedig kicsit sértő. Inkább teremtés hívő, vagy pedig szó szerint értelmezők. Én is elfogadtam az evolúciót, az egészet. De aztán a világnézete miatt is kezdtem abban kételkedni. És hogyan néz ki már, hogy először a víz alatt volt a hali, aztán mikor kiment a víz fölé, akkor lett egy tüdeje? :D megfulladhatott volna. Lehet, hogy nem értem az elméletet, de akkor ennyi. És az elmélet szerint mindannyian állatok vagyunk, és nincs örök élet. Kukacok leszünk a halál után, vagy egy fa aminek nincs tudata!... Remélem az evólúció elmélet megfog bukni hamar! De azt elfogadom, hogy a világ nem 6000 éves, hanem mondjuk 16 milliárd éves, vagy 6 millió éves.
2020. okt. 19. 16:10
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

"Lehet, hogy nem értem az elméletet, de akkor ennyi. És az elmélet szerint mindannyian állatok vagyunk, és nincs örök élet. "


Nem csak az ateisták, a Jehova Tanúi és az adventisták sem hisznek a lélek halhatatlanságában.

2020. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Pedig Jézus is mondta, hogy van túlvilág aki hisz Jézusban, és jó ember!
2020. okt. 19. 16:36
 9/26 szp72 ***** válasza:
70%

@ "És hogyan néz ki már, hogy először a víz alatt volt a hali, aztán mikor kiment a víz fölé, akkor lett egy tüdeje?"


Az mindenesetre biztos, hogy vannak tüdős halak is, olyanok is, amelyek képesek sétálni egyet a parton. A kétéltűek is tulajdonképpen halként kezdik az életüket, majd kijönnek a partra.


Én nem akarom védeni az evolúciót, de Istennek joga van úgy teremteni, ahogy neki tetszik. Ha például akarta volna közvetlenül is megteremthetett volna minket, de úgy tűnik, hogy inkább azt akarta, hogy szülők által legyünk, s az anyánkban fejlődjünk.


Michael Behe okos ember, de az igazság az, hogy a kritikusai is okos emberek, én beleolvastam mindkét véleménybe, s az én szerény tudásom szerint inkább az utóbbiaknak van igaza, de én persze nem vagyok nagy szakember.

2020. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

"A tudóstársadalom nagy része is már elveti az evolúciót"

XDDDDDDDDDDDD

Imádom ezt az oldalt...

2020. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!