Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igazi keresztények! Mit...

Igazi keresztények! Mit gondoltok és mi a véleményetek Kent Hovind előadásairól? Szerintem nem szimulálhat, hanem valódban ki mondja a valós szavakat!

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinek volt az ősapja egy kő?


Áh, már értem, tipikus Hovind strawman érvelés. Senki sem állítja hogy az ősapja egy kő volt. Egyedül Hovind mondja. Az ember egy értelmesen feltett kérdésre nem tud válaszolni. Csak keress rá hogy "kent hovind debate".


Kicsit unalmas nézni őket, mert ha valaki feltesz egy egyértelmű kérdést, elválaszol mellette, és többszöri újbóli kérdésre sem válaszolja meg. Kikerüli a kérdéseket hogy ugyanazokat a köröket fussa le amit az összes videójában.


A Professor Dave-vel és Aron Ra-val folytatott vitáit néztem végig. Kész vicc hogy az ember mit vállal xD


"Doctor" Kent Hovind diploma nélkül házi iskolában kreacionizmust tanított valami katolikus templomban. Ez az amit ő "gimnáziumi tudomány tanár" ként tüntet fel. Semmi egyetemi képzettsége nincsen az embernek mégis doktornak hívatja magát.

Ezeken felül büntetett előéletű, adócsalásért kapott pár évet.


Mindezeket az információkat teljes mértékben elhallgatja, bűnösségét tagadja.


Ha szerinted egy ember, aki a bemutatkozása első szavánál ("Doctor Kent...") a pofádba hazudik, az szavahihető, igazat mond, és nem játssza az eszét; akkor beleillesz a rajongótáborába.

2020. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor te szerinted hogyan keletkezett a Föld? :D és te keresztény létedre kit nézzel?
2020. okt. 21. 15:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!