Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mai világban ti hogy döntite...

A mai világban ti hogy döntitek el mi az igazság?

Figyelt kérdés
Szerintem már mindenki hazudik. Nem lehet hinni senkinek, most már oda értünk, hogy rokonnak sem lehet hinni.
2020. okt. 22. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem, egy bronzkori, koszos, sivatagi nép által írt szent könyvben van az igazság.
2020. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utána olvasok. Most is az interneten keresztül írogatsz, másra is lehet használni. Minden állításnak utána lehet járni.
2020. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. megyünk a pokolba mert aki szereti és szólja a hazugságot az megy a pokolba ide tartoznak a féligazságok is :D Nem véletlen hogy noé csak nyócadmagával élte tul az özönvizet a több milliárd ember aki akkor élt meg a pokolban rothad keserves kinok közt mert lyézi és istenke szeret <3 láv
2020. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyan? Tájékozódással, mérlegeléssel. Hétköznapi dolgok megértéséhez nem kell sok tanulás, ez lehetőséget ad az elemzésre. Ha mégse, vannak olvasnivalók, ezáltal el lehet jutni a tisztánlátásig. Legalábbis alapvető dolgokban.
2020. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha hétköznapi dolgokra gondolsz, például erre a járvány helyzetre, hogy mennyi az új beteg, halottak száma stb szerintem senkinek nem lehet hinni. Újságoknak, facebookon terjedő hireknek, cikkenek pláne nem. Ha megfigyeled mind mást és mást ir. Viszont ha vallással, hittel kapcsolatos dolgokra gondolsz én csak a Bibliában, Isten szent szavának hiszek.
2020. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Isten az igazság. Az abszolút jóság az.
2020. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sok besúgó jelenti a kérdéseimet
2020. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, már tudom, hogy a politikával kapcsolatban semmit nem lehet elhinni. De olyanokra gondolok még, hogy hazudnak a rokonok, eltitkolnak valamit, amiről tudnom kellene. De átvágnak a munkahelyen, az orvosnál is átvernek, meg tegnap a bankban is. Nem csak engem, mindenkit átvágnak. Ez az élet?
2020. okt. 22. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!