Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy hitetlent sehogysem lehet...

Egy hitetlent sehogysem lehet meggyőzni, hogyha Krisztus feltámadt a halálból, akkor az csakis Isten tette? Tetszhalott, és ájulás összeesküvés elmélet, már megvan cáfolva!

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 13:07
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Például:


A bizonyítása, még nem lesz B is bizonyítva!


ha bebizonyítanánk, hogy a fekete lyukak valójában átjárók valahova, azzal még nem bizonyítanánk, hogy léteznek más univerzumok.

2020. okt. 26. 13:08
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Egy hitetlen nem hiszi el, hogy Krisztus feltámadt, ezért hitetlen.
2020. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Sajnos. És mit gondolsz erről a példáról amit írtam?
2020. okt. 26. 13:12
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Ateista vagyok, elve Jézus csodatételeit sem hiszem el. Szerintem ember volt, csodálatos ember, de akkor is az. Mint mondjuk Mahathma Ghandi vagy Teréz anya. Jelzem, nem zavar, ha valaki elhiszi, csak nekem ne kelljen, köszönöm.
2020. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, miért ölték meg Krisztust? És az apostolokat? És néhány apostol miért kezdett hinni Krisztus feltámadása után?
2020. okt. 26. 13:14
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Azèrt öltèk meg,mert megunták a lázongását.

Az apostolok azèrt "hittek",mert már elkezdtèk megalapozni milyen jó üzlet a jèzus körè kitalált mesèk terjesztèse.

Vagy az egèsz csak egy mendemonda mese aminek az alapja egy toldozott foltozott rengetegszer átírt könyv....kitudja.

De ez a feltámadás inkább amolyan vudu vagy zombikór lehetett.

2020. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ezen csak röhögtem amit írtál :D
2020. okt. 26. 13:35
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész keresztény teológia abból áll, hogy Isten lejött, hogy a fia által tanulmányozza az életet. Nos, hogy tanulmányozhatja, ha nem naiv? És hogy lehetne naiv, ha az egész szerkezetet önkezűleg alkotta?
2020. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Na zavarjon, hogy saját magad cáfolod Einstein. Ahogy A univerzum léte nem bizonyíték B-re, úgy Jézus feltámadása sem bizonyíték istenre, max arra, hogy ügyes volt és feltámadt. Ennyi erővel aranyos földönkívüliek is leklónozhatták.
2020. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%
A keresztény teológia nem abból állt, hogy Isten a Fia által tanulmányozta az életet.
2020. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!