Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik Pokol és Mennyország a kereszténység szerint? Vagy pedig halál után aludni fogunk a feltámadásig, és a Föld sohasem fog elpusztulni, mert nem erre tervezte Isten? Hol tudnék erről olvasni pontosabban? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elmeorvos már látott?
2020. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, de köszi az ajánlást. Ha tudom azt, hogy elmebeteg vagyok, akkor nem vagyok elmebeteg, mert az elmebetegek nem tudják azok, hogy elmebetegek :D
2020. okt. 27. 16:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt remélem te sem gondoltad komolyan #12
2020. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Micsodát?
2020. okt. 27. 17:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt a nevetséges "ha én tudom akkor nem vagyok az" elméletet. Tudom, hogy ezt hallotad mvalahol valakitől de a mentális betegségeknek nagyon sok fajtája van és nem jelent semmit a legtöbbnél tán, hogy te tisztában vagy-e vele. Az, hogy valaki olyan szinten van már, hogy nem tudja az inkább a legsúlyosabbak közé tartotik.
2020. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!