Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs olyan együttes mint USA-ban a Hillsong United?

Figyelt kérdés

Jó van ez a Vidám Vasárnap nevű bohóckodás, de Amerikában ez sokkal komolyabb.


Érdemes megnézni milyen teltházas koncerteket adnak.


Nálunk miért nincs ilyen színvonal?



2020. nov. 1. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nincs rá kereslet.
2020. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem például kevésbé érdekel ez a fajta zene. Biztos vannak akik szeretik, de láthatóan nem elegen. Akik pedig itthon ilyen együttessé összeállnak, sokszor teljesen tehetségtelenek, gyenge zenével, semmit mondó szöveggel.
2020. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szp72 ***** válasza:
87%
2020. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván lenne, ha még nagyobb lenne rá a kereslet, de nincs. Mi más kultúra vagyunk. Ha valaki be akarná vezetni azt, hogy farsangkor szambázzon mindenki a Duna-parton, mint ahogy a brazilok teszik a tengerparton, akkor biztosan elmennének páran, de nem annyian, mint ott, ahol ez hagyomány.
2020. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert Magyarországon zenélni sem tudnak és fogalmuk sincs a Magyar embereknek arról,hogy mi az igazi zene és a zenei kultúra honnan kezdődik valójában. Akkor sem tudnának a magyarok ezeknek a zenekaroknak a nyomába lépni és eredni,hogyha a kezdetektől kezdve zenéltek volna ilyen zenéket, hasonló harmóniákban legalább. Ezekhez a magyar embereknek fel kell nőni, nemcsak az effajta zenékhez, hanem azokhoz a zenei érzéseket tartalmazó, teljes szívből sugárzó életérzésekhez, mely ezekben a zenékben szerepelnek. A magyarok nem szívből, hanem érdekből és pénzért zenélnek. Tehát soha, de soha ennek a kultúrának a nyomába nem fog lépni egyik Magyar ember sem. Ehhez mint ember teljesen meg kell változnod és át kell szellemülnöd. Erre Magyarországon maximum, minden 6 milliomodik ember lenne képes, mert ami ebben az országban zajlik, annak köze nincs az életérzéshez, életértékek példamutatásához, az összetartáshoz, szeretethez, lélekből és szívből származó megnyilvánuláshoz. Én ismerek 1 magyar embert, aki mindenkit kenterbe ver ebben az országban és az nem más mint egy Magyar profi zeneszerző és producer srác, akinek zenéit ezen a linken keresztül a Propeller oldalon elérhettek, mert a propeller szerkesztőség néhány embere felkarolt és néha írnak róla egy-egy blogot vagy cikket.Ha egy olyan emberrel szeretne bárki is találkozni, aki egyikőtök színvonalához és életérzéséhez és gondolkodásmódjához sem hasonlít, akkor Róbertet keressétek az Interneten és ne a sok szennyet és semmirekellő baromságot hallgassátok és az után csápoljatok, hanem ismerjétek meg az ő zenéjét. Ő már akkora teret hódított és akkora elismerést szerezett Amerikában, hogy ő neki már az ég világon bizonyítani nem kell semmit, mert minden valamire való külföldi ember, zenei és médiasztár ismeri őt és felnéz rá. Ebből az emberből kellene kiindulnotok elsőként annak megértésére, mi az érezni, szívből és lélekből szeretni és zenélni és felülkerekedni önmagadon;) Itt találhattok róla cikkeket a propeller jóvoltából:


[link]

2021. okt. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a két filmzenéjét érdemes meghallgatnotok, amikor én erre rábukkantam sok sok évvel ezelőtt a neten, legalább is az elsőre, amit emlékzenének készített a 2001-es terrortámadás emlékére, annyira meghatott hogy percekig megszólalni nem tudtam és sírtam. Ez az ember jóval többet tud és ismer zeneileg mint itt bármelyik hazai zenész, zenekar és énekes, tudják nagyon jól ki ő és mégsem foglalkoznak vele, legalább hasonló esetekből és elgondolásokból nem, ahogy a Hillsong Uniteddel, ahogy Kari Jobe-val és ahogy Michael W. Smith féle zenékkel sem. Amikor az utóbbi profi és csodálatos hangú keresztény zenész itt volt Magyarországon,nem több gyerekek, mint 200 valahány ember ment ki a koncertjére és azok sem fogták fel, hogy ő mit zenél, mit hozott ide és miről szólnak a dalok, csak nézett mindenki maga elé bambán, hogy az életbe ehhez foghatót még nem hallott. Még a médiában is csak egy mondatban tettek róla említést, mikor itt próbált szegény koncertet adni és ilyen kevesen fogadták a zenéjét. Elhiheti bárki, hogy ez az zenész pl az életbe nem fog idejönni többet, mert levonta egy életre a tanulságot abból,amit itt látott és tapasztalt a Magyar elvetemült és magának való emberek között. Köszönő viszonyban nem tudjuk felvenni az amerikai kultúrával a versenyt, nemcsak vallási és dicsőítő zenékben de a pop zenékben sem soha. Nos Róbertre visszatérve, aki ezt gyerekek überelni tudja, meg tudja érteni az ő zenéjét és fel tud benne szellemülni, az már elmondhatja magáról, hogy legalább megtette az első lépést a változáshoz.Róbert amit készít annak köze sincs a dicsőítő zenékhez, de erősen érezhető benne az,hogy köszönő viszonyban sincs semelyik hazai zenész által kreált szerzeményhez, maga a Magyar zenei kultúrához sem. Ő más mint mi, nagyon más ember én nem ismerem személyesen, de annyira megfogott a zenéje és amilyen cikkeket írtak róla itt ott a neten, akár a propelleren is, az önmagában véve arra sarkallt hogy utánanézzek kiről is van szó. Azóta követője, rajongója vagyok, bárhol ahol és amikor csak felbukkan és előrukkol valamivel még akkor is ha srác 1 gramm, annyi tudomást sem vett rólam, a neki írt kommentjeimből és hozzászólásaimhoz pedig soha nem szólt hozzá,de még nem is lájkolta. Ő nem az az egyszerű és hétköznapi ember akire ti gondolnátok.Sugárzik belőle,hogy ő úgy kilóg a sorból,mintha 100 ezer fecske közé egy Boing utasszállító gép repülne. Nemcsak vérprofi zenész, hanem a nők is oda vannak érte, szuper hangtechnikából,számítástechnikából és olyan dolgokhoz is ért a srác,amivel ha minden 200-300 ezredik ember foglalkozik csak a világon behatóan, akkor már sokról beszélünk.Én nő vagyok,de annyira megfogott az ő zenéje, laza és semmihez sem fogható egyedisége és stílusa,hogy egyszerűen teljesen magával ragadott és azóta mindenre ami körülötte vagy vele történik kíváncsi vagyok rá. Ezeket érdemes meghallgatnotok elsőként. Ilyet senkitől az életben nem hallottam de még hasonlót sem itt Magyarországon, ilyen filmzenéket még akkor sem tudnának itt készíteni, hogyha az összes zenész ezen agyalna egyszerre egész Magyarországon. Ezek valóban nem hétköznapi adalékok az élet megértéséhez és a zene megértéséhez sem.


https://www.youtube.com/watch?v=UfHP1_DIie0


[link]

2021. okt. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!