Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van több református...

Miért van több református fiatal mint katolikus?

Figyelt kérdés

Mind két vallás érdekel és valahogy katolikusok miséken inkább nyugdíjas nénik vannak, reformátusoknál meg tök sok fiatal..

De felmentem most egy Katolikus és egy református Facebook csoportba. Mind két csoportban feltettem egy kérdést és a katolikusoknál szintén idősebbek válaszoltak a reformátusoknál meg szinte csak fiatal..


2020. nov. 2. 18:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Részben technikai okai is lehetnek. Ugyanis láttam már katolikus és református templom miserendjét is. Ugyanabban a városban. A református nagytemplomban van egy mise, ahol mindenki ott van. A katolikusban van négy, és délelőtt az ifjúsági, így ha te a délutánira mész, akkor arányában több idősebbet látsz, mint a mert a fiatalok többsége, bár nem mind, a délelőttin van ott.
2021. febr. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!