Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Világi zenét is tilos hallgatn...

Világi zenét is tilos hallgatni? Mint pl Bango Margit? Horváth Pista? Cserháti Zsuzsa? Máté Péter ?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták a gyülekezetben nem szabad csak is Isten dicsőítő zenéket, nem járhatok szórakozni sem, csak is dolgozni szabad, elvégezni a napi rutint, hétvégén meg gyülekezet adakozás! Tényleg szeretem az URAT de ez már túlzás! Nagyon fiatal vagyok 21f! Igaz nincs káros szendvedélyem, világiként sem volt jó! De nekem már ez dög unalmas mindig Isten dicsőítő zenék, ima, semmi világi zene! Szóval tiszta lelki nyomás ez semmit se szabad mint egy rabság.
2020. nov. 10. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt van jó, magyar keresztény zene:

https://www.youtube.com/watch?v=CRbqsrwoZXw

2020. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a számuk is jó nagyon:

https://www.youtube.com/watch?v=ipWhkqPiX7I

2020. nov. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Jézus részt vett a kánai menyegzőn. Szerinted ott csak Istent dicsőítő zenéket játszottak?


Mutasson nekem valaki egy bibliai verset, ami ezt támasztja alá.

2020. nov. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%

Titus megelőzött... Ugyanezt akartam írni.


Nincs erre parancs, sőt. Én is szeretem a dicsőítő zenéket, de mást is, ami tetszik a fülemnek. Jó, mondjuk bulizni nem járok, de miért nem szabad összejönni egy baráti társaságnak, hogy jól érezzék magukat együtt? Ez nevetséges. Fura tanításuk van.

2020. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%
A Hit gyülekezet célja, hogy tagjaiból élő robotot csináljon. El sem hiszed, mennyire jövedelmező dolog ez. Már tegnap hagyd ott őket. Vigyázz, erőszakosak, utánad nyúlnak, zsarolnak, akkor kérj segítséget és semmiképpen ne engedj. Ha mindenképpen közösségre van szükséged, azért akad jó néhány, mind vallási mind világi környezetben. Légy igényes, amelyik közösség az önállóságodra pályázik, káros. Amelyik a kiteljesedésedet célozza, az képes valódi közösséggé válni.
2020. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!