Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik igaz,a teremtés vagy...

Melyik igaz,a teremtés vagy az evolúció?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 18:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

2-esnek:

Mózes 1. könyve 3. fejezet 1-3 versét ha elolvasnád, akkor tisztán látnád, hogy Isten először elmondta a szabályt Ádámnak és Évának, tehát volt arról információjuk, hogy mit tehetnek és mit nem, egyértelműen tudták, hogy a tiltott fáról nem ehetnek - ezt mondta Éva a kígyónak.

Csak azért írtam ezt le neked, hogy tisztában légy ezzel a résszel.

2020. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11.


Tisztában vagyok vele.

Tudták hogy nem ehetnek róla. De nem tudták hogy ha esznek róla az rossz mert nem tudták mi az a rossz és jó. Így pedig nem lehet elvárni tőlük hogy annyira nagyon be tartsák azt amit mondtak nekik.

2020. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%

Hogy mit lehetett elvárni, azt Isten döntötte el, csak neki volt joga hozzá.

Képességet is adott, hogy betartsák, amit kért.

Ráadásul nem csak 2 fa volt összesen, hanem rengeteg és az összes többiről ehettek, tehát nem volt túl nehéz egyetlenegyről nem enni, ha netán megkívánták.

2020. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Mojjo ***** válasza:
@13: [link]
2020. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

13.

Nézhetjük akárhonnan akkor is 2 lehetőség van.

Egyik hogy isten elszúrta és még se olyan mindent tudó

másik hogy szívatta őket mert tudta jól hogy enni fognak róla.


Amúgy meg próbáld ki majd ha lesz gyereked hogy mond meg neki hogy valamit nem tehet meg. Csak mert. Biztos hogy meg fogja tenni pedig ő még lehet azt is tudja hogy amit csinál az rossz. De ha nem tudja is meg fogja tenni.

2020. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mègis a kezdetet az evolúció hozta lètre,amikor mèg nem volt èlet.
2020. nov. 26. 08:52
 17/21 Tevenyereggyarto ***** válasza:
95%

#16 Kérdező


“Mègis a kezdetet az evolúció hozta lètre,amikor mèg nem volt èlet.”


Ezt nem tudom mire írtad, de ha ezt komolyan gondolod akkor ebből is látszik ,hogy fogalmad sincs mi az az evolúció s mivel foglalkozik, mi a tárgyköre. Bár ha értenél hozza akkor a kérdés sem született volna meg s egyből kiszúrtad volna ,hogy az őrtorony mennyire hibás/ hamis/ félrevezető oldal. Ezt nem sértésként mondom, nyugodtan lehet kérdezni elvégre ezért van az oldal DE ezt előtted már millióan feltették s mindnek ugyan az lett a vége. Kérdezni szabad csak ne ragaszkodj egy adott állásponthoz ha az egyértelműen fals mert akkor az már nem kérdés lesz hanem provokáló kijelentés. Egyébként a provokálás is és a már megválaszolt kérdések újrakérdezése is ellenkezik az oldal szabályzatával.

2020. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17.Előadást tartasz.

Nem szünsz meg nyomozni utánam.

Ha nem fogad fel a kérdést az nem az én hibám.Ezèrt kar a 68 % kapd.

2020. nov. 26. 11:36
 19/21 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#18 Kérdező


“Előadást tartasz.”


Én aztán nem.


“Nem szünsz meg nyomozni utánam.”


??? Ezt most mire ? Úgy érted ,hogy más kérdéseidnél is válaszoltam vagy mi ? Nincs nickneved ezért nem tudom ki vagy, találkoztunk-e valaha, de nem nyomozok, nem tudom ezt miért írtad.


“Ha nem fogad fel a kérdést az nem az én hibám.”


A kérdést én tökéletesen megértettem s úgy érzem releváns választ adtam rá, ezt mások is jelezték pontozás formájában. Amúgy meg a válaszok elég egyöntetűek, szerinted senki sem értett meg téged ? Vagy te nem vagy hajlandó elfogadni a válaszokat ezért úgy csinálsz mintha nem értenénk téged ?


“Ezèrt kar a 68 % kapd.”


Na ezt például nem értem. Lepontoztál (s te vagy a 68%-os) ?

2020. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19.A válaszokat elfogadtam,de nem azt jelenti,hogy egyet értek vele,főleg biológia szempontból.A föld kezdete fizika,hogy majd valamikor biolagiává váljon majd fejlődèsi folyamattá.

Ezt mondhatom semmiből semmi,vagy semmiből èlet.

Teremtès nélkül ez nincs.

2020. nov. 26. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!