Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyi lenne egy mai Mensa...

U. Xorter kérdése:

Mennyi lenne egy mai Mensa teszten J. Krisztus intelligencia hányadosa?

Figyelt kérdés
Mondjuk a fenn maradt leírások és párbeszédek alapján.

2020. nov. 19. 02:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egy történelmi szereplőről beszélünk, és egy tudományos mérőszámról, a deviációs intelligencia hányadosról. Pont szerettem volna elkerülni, hogy a fundamentalista hívők elfogult válaszokat adjanak - ezért sem ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést. Köszönöm azok válaszát, akik próbáltak objektívan hozzászólni.
2020. nov. 20. 23:48
 12/13 anonim válasza:

Láttam egy IQ tesztet, ahol azt mutatta a kérdéseket elemző, hogy hogyan lehet 300-as az érték. (Nem tudom melyik skála szerint, de úgy gondolom e szerint amiről beszélünk.)


Itt minél bonyolultabb összefüggéseit tudja levezetni a válaszoló, annál nagyobb pontszámot ér el.


Szerintem Jézus ez esetben bármelyik kérdésnél bármelyik választ megjelölhetné, mert mindegyiket le tudná vezetni logikusan és mindegyikre "kijönne a matek."


Emiatt akár végtelen az IQ-ja, vagy ha úgy tetszik végtelen mínusz egy az IQ-ja. Tudását Isten sugallja, Isten pedig mindent mindennel össze tud kombinálni.

2020. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mivel mindentudó, ezért minden kérdésre tudja hogy a választ és szerintem egy pillanat alatt kitöltené (hiszen mindenható).

Így annyi pontot érne el, ami az adott IQ teszten a legmagasabb elérhető pontszám.

2022. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!