Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy tartják Jehova Tanúi...

Hogy tartják Jehova Tanúi heti két összeöveteleiket a kovit9 járvány alatt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 14:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%

Hát én biztos nem vagyok ennek a szektának a tagja, meg nem is olvastam a bibliátokat, de azt azért kizártnak tartom, hogy a "lesz" az két sz lenne...

Ha már helyesen írni nem tanultál meg, legalább idézz helyesen.

2020. dec. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 qkker1 ***** válasza:
38%

"Ha már helyesen írni nem tanultál meg, legalább idézz helyesen."


Ezek betű szerint, feltehetőleg ctrlC-ctrlV megoldással idéznek az Új Világ Ferdítésből, nem lehetetlen, hogy abban is így van! Követtek el nagyobb gazságokat is, mint a helyesírási hibák.

2020. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

22."Követtek el nagyobb gazsagokat"

Hat Károli és a SZIT Jézus után nem tévedhetett 1600 èv alatt.

Pld.Egyesek úgy fordítják Pál apostolt Szent Pál,a görögbe miért úgy írja Pál apostol.

Te csak amolyan hibakereső vagy,a vitara törekszel nem a békére.De kit érdekel?

A biblia írja,hogy a fegyvert meg kell szentelni ami a Sátán eszköze.De megszentelik egyesek.Lehet,hogy te is ahoz a valláshoz tartozol.

Keressen a híbát és idèzzed,ha jobban fordítasz mint a fordítók.

2020. dec. 4. 12:02
 24/27 anonim ***** válasza:
88%

qkker1: Tudom, hogy nagyobb hibáik is vannak.

De ezt már tényleg nem tudtam megállni. Nem szoktam ebben a témakörben olvasgatni, véletlen került a szemem elé ez a kérdés.Főleg a "kovit9" miatt.


Kérdező: Nem akarok vitázni, mert veletek érdemben nem lehet.De azt mostmár biztosan látom, hogy helyesen írni nem tanultál meg.

2020. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

24.Én azt ajánlom,hogy amit nem tudsz elolvasni hagyd másnak aki eltudja olvasni mert ha valaki a bibliábol az igazat irja,ugy mint Jézus idejében csak ellent mondasz mint az okos farizeusok.

Ha valaki azt mondja,hogy az inkvizíció az ártatlan emberek irtása volt,azt mondod,miért is sértegetik az inkvizitorokat.

Ha valaki azt mondja hirdetni kell a jó hírt amit Jézus kert,azt mondod,miért is kellene hirdetni?Mate 28:19.

Azért,hogy ne legyel lusta.

Mindenütt a rosszoldalt véded.

Én amikor 1970-ben elvégeztem a tehnikumot és addig is minden iskolámat idegen nyelven vègeztem,kèt nyelven mondhatom perfekt vagyok,akkor amikor te meg se voltal tervezve.

2020. dec. 4. 15:03
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én amikor 1970-ben elvégeztem a tehnikumot és addig is minden iskolámat idegen nyelven vègeztem,kèt nyelven mondhatom perfekt vagyok,akkor amikor te meg se voltal tervezve."--->Azért erre mérget ne vegyél.

A perfekt két nyelv helyett a magyar nyelvet se ártott volna gyakorolni.

Részemről itt be is fejeztem a veled való beszélgetést.

További jó mulatást.

2020. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26.Örülök,ha nem zavarsz,a keresztényekkel inkább lehet komunikálni.
2020. dec. 4. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!