Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A menny milyen színű?

A menny milyen színű?

Figyelt kérdés
Ott vannak szerintetek színek? Vagy lehet színesebb mint a Föld?

2020. nov. 27. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Arany és fehér.
2020. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
66%
Szerintem kék,mint az ég,meg fehér felhők vannak.Legalábbis és mindig így képzeltem el (de lehet csak a rajzfilmek miatt )
2020. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Fekete, bronz...
2020. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szokták arany városként is jellemezni. A mennyet szimbolikusan jellemzően az arany és a fehér szín jelzi. Meg, mivel ugye az égboltozat is szimbolikusan az, ezért a fehér és kék is gyakran van festve a mennyek színeiben.
2020. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ott vannak olyan színek, amiket az emberi szem itt nem láthat.
2020. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Fehér ha már lenne színe, de mindene van, nem csak színe, és semmilye sincs.
2020. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ...Laci ***** válasza:
Minden szín megtalálható, mint a földön, de ragyogó, élénk, élettel teliek a színek.
2020. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rózsaszin
2020. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 KZitus ***** válasza:
31%

Szia

Ezékiel látomása betekintést ad, milyen lehet.

Ezékiel 1:1,4,13,14,15,22,27,28 "A 30. évben, a 4. hónap 5. napján, amikor a száműzöttek között voltam a Kébár folyónál, MEGNYÍLT az ÉG, és Istentől jövő látomásokat kezdtem látni.... Miközben figyeltem, láttam, hogy fergeteges szél közeledik északról, valamint nagy felhőtömeg és fel-fellobbanó tűz, melyet ragyogó fényesség vesz körül, a tűz közepében pedig mintha valami arany-ezüst ötvözet tündökölt volna....Az élő teremtmények úgy néztek ki, mint a tűzben égő szén. Égő fáklyákra emlékeztető valami mozgott ide-oda az élő teremtmények között, a tűzből pedig villámok csaptak ki. Úgy jöttek-mentek az élő teremtmények, mint a villám.....Az egész kerék úgy ragyogott, mint a krizolit; ugyanúgy nézett ki mind a négy. A kerekek szerkezete olyan volt, mintha kerék lett volna a kerékben.....Az élő teremtmények feje fölött valami mennyezetféle volt kiterjesztve, amely lenyűgözően szikrázott, mint a jég....És láttam valamit, ami az arany-ezüst ötvözethez+ hasonlóan ragyogott, ami a derekának tűnő résznél és attól fölfelé úgy fénylett, mint a tűz. A derekától lefelé pedig valami tűzfélét láttam.+ Olyan ragyogás vette őt körül, 28 mint amilyen a felhőben megjelenő szivárványé+ egy esős napon. Így nézett ki a ragyogó fény körös-körül.

De a Jelenések könyve is több helyen ír arról, milyen ragyogó dicsőségben lakik Isten és az angyalok

2020. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezèkiel tolt egy kis varázsgombát.

Tipikus,jól ismert tünetek ès hallucinációk.

2020. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!