Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy a vakcina...

Lehetséges, hogy a vakcina lesz a fenevad bélyege?

Figyelt kérdés

Jel 13:16 Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az ő jobb kezükre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;

Jel 13:17 És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson [semmit], hanem csak akin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma.


Ha nagyon eldurvul a helyzet (egyébként is elég durva),teljesen elképzelhető, hogy csak azok mehetnek majd boltba, csak azok dolgozhatnak, jöhetnek-mehetnek, akik beoltatták magukat a vakcinával. Ezesetben ezt valahogyan ellenőrizni kell, vagyis valahogyan meg kell különböztetni a beoltottakat a beoltatlanoktól. Ennek a megkülönböztetésnek egy olyas valaminek kell lennie, amit lehetőleg nem lehet meghamisítani. Talán ez a meghamisíthatatlan jel lesz a fenevad bélyege?


2020. dec. 8. 15:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
43%
Erre én is gondoltam már, de nem tudom. Viszont az biztos, hogy nem fogom beadatni magamnak, legyen bármi is és kérem Istentől, hogy adjon erre bátorságot.
2020. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudod, hogy nem a Hepatitis B elleni, 12 éves korban beadandó védőoltás a fenevad bélyege? Akkor már te is a fenevadé vagy, mert rajtad van a bélyege. Főleg a nagyértelmű #1 hozzászólón.
2020. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#2

Onnan tudom, hogy a Hepatitis elleni védőoltás nélkül szabadon járhatsz kelhetsz.

2020. dec. 8. 15:48
 4/36 anonim ***** válasza:
37%
NEM !! Mert a fenevad bélyege a vásárláshoz-eladáshoz lesz kötve. A digitális pénz elterjedéséhez van köze és a koronavírus elősegíti a digitalizálódás gyorsabb elterjedését.
2020. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, nagyon tévedsz: a Hepatitis B elleni védőoltás 14 éves korban KÖTELEZŐ védőoltás.
2020. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne vehetnél vagy adhatnál el dolgokat, ha nem vállalod az oltást? Oké, hogy nem mehetsz be a boltba (egyébként ezt mégis ki ellenőrizné?), de a számtalan online vásárlási felületen bármikor eladhatsz-vehetsz bármit, akár be vagy oltva akár nem. Mindent be tudsz online szerezni, egy lépést sem kell tenned otthonról.

Az oltást egyébként sem a jobb kézre vagy a homlokra adják, hanem általában vénába vagy izomba. Ráadásul egyébként sem látszik, tehát nem fogod tudni megkülönböztetni az oltott embert a nem oltottól, hiába nézed a jobb kezét vagy a homlokát.

Hogy ezt a jövendölést a vakcinába akard belelátni, ahhoz nagyon erőltetetten kifacsarva kell tálalni az oltást, nagyon kilóg mindenképpen a lóláb.

2020. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezt a logikai sorrendet követem hogy a fenevad bélyege a vakcina akkor a gyógyszergyártó a fenevad?
2020. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Alex Fly ***** válasza:
66%
Nem.
2020. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%
Igen. A vakcina lesz a fenevad bélyege, ezt már brit tudósok is bebizonyították.
2020. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

"Onnan tudom, hogy a Hepatitis elleni védőoltás nélkül szabadon járhatsz kelhetsz."


ööö... nem. Az egy kötelező védőoltás, senki sem mászkálhat szabadon nélküle.

2020. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!