Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy a vakcina...

Lehetséges, hogy a vakcina lesz a fenevad bélyege?

Figyelt kérdés

Jel 13:16 Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az ő jobb kezükre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;

Jel 13:17 És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson [semmit], hanem csak akin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma.


Ha nagyon eldurvul a helyzet (egyébként is elég durva),teljesen elképzelhető, hogy csak azok mehetnek majd boltba, csak azok dolgozhatnak, jöhetnek-mehetnek, akik beoltatták magukat a vakcinával. Ezesetben ezt valahogyan ellenőrizni kell, vagyis valahogyan meg kell különböztetni a beoltottakat a beoltatlanoktól. Ennek a megkülönböztetésnek egy olyas valaminek kell lennie, amit lehetőleg nem lehet meghamisítani. Talán ez a meghamisíthatatlan jel lesz a fenevad bélyege?


2020. dec. 8. 15:41
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

#30

Azt ugye tudod, hogy attól még mindig léteznek bankjegyek pl.?

2021. máj. 29. 19:42
 32/36 Alex Fly ***** válasza:
0%
@31: ki mondta, hogy nincsenek? A forgalomban levő pénzmennyiségnek akár 2-3%-a is létezhet fizikai formában (mint bankjegyek és érmék)...
2021. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

#32

"ki mondta, hogy nincsenek?"

Én a digitális pénz bevezetéséről beszéltem. Arról, amikor nincs többé "fizikai" pénz, csak az. Érted már?

2021. máj. 29. 21:28
 34/36 Alex Fly ***** válasza:
0%
@33: a pénz több mint 95%-a kizárólag digitális formában létezik. És jelenleg éppen a fennmaradó pár százalék felszámolása folyik. Onnantól a pénz -mint olyan- kizárólag digitális formában fog létezni. Érted már?
2021. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

#34

Én meg pont arról az időszakról beszéltem, amikor már 100%-ban csak digitális pénz lesz. :D Érted már? :D

2021. máj. 29. 23:32
 36/36 anonim ***** válasza:
Hát amíg Etiópiában meg Bangladesben meg Kolumbiában teljesen lecserélik a fizetőeszközt digitálisra, addig még azért pár liter víz biztosan le fog folyni a Dunán. Tehát nyugi, biztosan nem ez lesz a fenevad bélyege.
2021. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!