Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van ebben valami világi...

Van ebben valami világi cselekedet azaz világi eletmod?

Figyelt kérdés

Kedves keresztény testvereim... szeretném meg osztani veletek hogyan élek és miket csinálok. Ha találtok benne valami olyat ami nem oda illő egy hívő életében nyugodtan irjatok....


Minden nap dolgozni megyek, délután megyek boltba vásárolni élelmiszert, stb, itthon szoktam mosogatni, kávét főzni, néha ha anya túl óràzik, akkor még az automata mosógépbe be teszem a ruhát ki mossa és ki teregetek, szoktam fűteni is van vegyes tüzelésű és gaz kazán nálunk ugye a vegyessel fűtünk. Szabad időmben bibliát olvasom, szoktam keresztény filmeket nézni, elmegyek néhány barátomhoz, csak hívő barátaim vannak azok szeretnek , jól érzem magam velük , míg a világi barátaim állandóan ki vicceltek gunyoltak stb.... csak már hiányzik egy társ, feleség,,, a világba csak kajalni szoktam ki menni gyrosozo, pizzazo de se moziba sehova nem megyek (most a vírus miatt egyébként SEM lehet )

21F vagyok , Református.


2020. dec. 15. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
WC-re nem szoktál járni? Az nem szerepel a napi tervben.
2020. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit élhetnél világibb életet.

Társadalmi életed kelően betöltöd és.a biblia szerint se követsz el elvileg bűnt. Ha ez a célod hogy 1 vallásnak legyél a hű híve jó úton haladsz..

2020. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az számít, hogy milyen a kapcsolatod Istennel. Miért emberektől vársz amúgy visszajelzést? Miért nem kérdezed meg Istent?
2020. dec. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 mert isten nem letezik, ha letezne nem lenne ennyi nyomorult koldus az utcán akiknek hiaba segitesz(penzkidobas) ugyanugy a gyehennára lesznek vetve
2020. dec. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!