Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Várod már az elragadtatast?

Várod már az elragadtatast?

Figyelt kérdés
Katolikus hívő vagyok, egyes hivok szerint gyülisek szerint ami most folyik a világban ez a sátán műve, és érzik Jézus közel van, elfogja őket ragadni, na én ilyenben nem hiszek! Hiszem hogy élet van a halál után de ilyenben hogy felszívja őket Jézus ebben nem hiszek. Sok hívő már vágyik a mennybe , pedig kitudja van e egyáltalán. Véleményem szerint addig a jó míg itt élünk a földön. Ez a biztos életünk
2020. dec. 21. 18:16
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
76%
Katolikus vallásban nincs is elragadtatás, menny és pokol van, ahová halálod után jutsz, nem az égbe felrepülve, elpárologva. Nem kell vallásosnak lenni egy kis alapműveltséghez... Meg rossz kategória...
2020. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
74%
Az apokalipszisre gondolsz?
2020. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
74%
#gyüli :)
2020. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
82%
Én ettől a kérdéstől már így is el vagyok ragadtatva.
2020. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem igazad van, nem lesz semmilyen elragadás. Nem visz el senkit semmilyen űrhajó (mert azok szokták felszippantani az embereket)...

https://www.youtube.com/watch?v=3mbBbFH9fAg

2020. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Sok ember esetében nem lenne baj ha jönne jézus és elvinné valahova máshova. Mindegy hogy hova.


Egyébként általában azok a vallásosok akik annyira nagyon várják a mennyországot azok nem élnek pont olyan életet hogy oda kerüljenek.

2020. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
31%
Az elragadtatás egy valós eseménye lesz az utolsó időknek: Isten elragadja a Szent Lélekkel megkeresztelt Egyházat (nem emberi intézményt!) a nagy nyomorúság elöl.
2020. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Rossz nekik.


A nem megkeresztelt emberekkel mi lesz?

Csak mert az alapján amit írsz ők maradnak a "nagy nyomorúság"-ban.

Azonban ez így nem egy túl igazságos dolog.

2020. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
45%

Kedves "kérdező"! Majd ha kérdezel, és nem kijelentesz, akkor lehet, hogy kapsz választ.

üdv Stefán

2020. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

"Azonban ez így nem egy túl igazságos dolog."

Miért is?

2020. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!