Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Szent Szellem segítene?...

A Szent Szellem segítene? Bővebben lent...

Figyelt kérdés
Van egy olyan képességem amely abból áll hogy... Ha a Szent Szellemet szólítom magamban, azonnal érzem hogy betöltekezek vele a jobb oldalamról. Ha ittam esetleg alkoholt akkor is, a nap bármely szakában, mindentől függetlenül. Azt a mérhetetlen szeretetet és jó értelemben vett libabőrt érzem az egész testemben akkor, ilyen hullámokban és egyre erőteljesebben. Volt hogy a barátnőm csontja fájt be volt gyulladva valószínüleg. Napok óta, de már előtte is rendszeresen fájt ott neki a téli időszakokban. Rátettem a vállára a kezem és kértem a Szent Szellemet ahogy szoktam. Ezután éreztem hogy a kezemről amit a barátnőm vállára tettem átmegy belé ez az érzés bizsergés. Elmondása szerint azt érezte mintha valami csipegetné belül azt a fájó csontját enyhén. Jó érzéssel töltötte el Őt is. Mindezt 2 percig csináltam neki... Rá egy órára már nem fájt annyira, és másnapra teljesen megszűnt a fájdalma ott. Valaki tudja hogy mi történik? Miért és mi lehet a végső cél ezzel az "ajándékkal" ?

2020. dec. 29. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Placebot adott a nagyapó
2020. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha igaz lenne, akkor nem itt kérdeznéd, nem minket.
2020. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenki azt hisz amit akar. Lesz itt olyan aki tudja majd hogy mi ez. Voltam már pár helyen ezzel. Kaptam is választ de valami még hiányzik hozzá.
2020. dec. 29. 14:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor érthetőbben válaszolok, mert látom nem esett le mindenkinek: ha ez igaz lenne, akkor Istent kérdeznéd, nem egy internetes oldal felhasználóit.
2020. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő volt az első akit kérdeztem... Isten a válaszában csak utalt rá hogy van, de úgy látszik még nem értem meg rá hogy megértsem mi a szándéka vele. Van olyan hogy bizonyos dolgokat kapsz, vahy történik Veled, de még nem érted a lényegét. Biztos vagyok benne hogy van más is ebben a cipőben, vagy érti hogy mi torténik. Nem hinném hogy én lennék az egyedüli ebben a világban akivel ez történik. Nem cuccozom, rendes életet élek, viszont nem beszélhetek erről akárkivel, és ha van ilyen tapasztalatod akkor megérted ezt. nem 15 éves fiúcska vagyok aki szórakozik itt hanem 35. Remélem tud valaki mondani majd valami okosat.
2020. dec. 29. 16:29
 6/12 Prókátor ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm hasonló cipőben jár. Neki is csak azt tudtam javasolni: figyeljen és figyeljen. Esetleg írjon egy naplót a jelenség megjelenéséről és az azt megelőző gondolatairól, és ezek talán segítenek neki megérteni azt, hogy mi igazándiból a feladata.
2020. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os ! Figyelek igen, álmok vannak és érzések. És van aki meg akarja ezt akadályozni. Előfordult többször, amire szintén csak utalás volt, elvenni ezt tőlem, de nem értettem hogy pontosan mit és miért.
2020. dec. 29. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:

A szent szellem képesítést ad az embernek olyasmire, amit a saját erejéből, vagy elméjéből, nem lenne képes megvalósítani. Ezért a szent szellem nem testi érzéseket vált ki az emberben, mint a libabőr, és bizsergés.

Sokkal inkább azt, hogy elvégezzen valamit amire Isten kéri.

2020. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha ittam esetleg alkoholt"

Le kellene tenned a piát és eltűnne a "szent szellem" is, ha nem szűnnek meg a belső hangok, keress fel egy szakembert.

2021. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Köszönöm a sokatérő,te már csak tudod fantasztikus hozzászólásodat! :D
2021. jan. 7. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!