Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet valaki egyszerre vallás...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Lehet valaki egyszerre vallás szempontjából ateista és gondolkodásilag agnosztikus?

Figyelt kérdés
Bevallom én már jó néhányszor kiírtam a Facebook oldalamra,hogy én Agnosztikus ateista vagyok és tudom,hogy külön-külön mit jelentenek és hogy én miért nevezem magamat Agnosztikus ateistának,de gondoltam itt megkérdezem és remélem kapok is jól átgondolt választ vagy válaszokat erre a kérdésemre is! ;-) :-)

#ateista #agnosztikus #agnosztikus ateista #agnosztikusan gondolkodó ateista
2020. dec. 31. 01:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Az ateizmussal kapcsolatosan ezt az oldalt találtam és ott a 12.-es pontban ott van az,hogy az agnosztikus ateisták azt állítják, nem tudják, hogy bármilyen isten létezik-e vagy sem, de nem hisznek egyben sem és én ezt a saját szemszögemből úgy írom le és mondom,hogy mivel az Isten vagy Istenek létezhetnek-e vagy létezhettek-e és ezért sem hiszek sem bennük,sem az ördögökben,anygalokban,szellemekben,sem más hasaonlókban,amíg nincsenek vizsgálható bizonyítékok.:


[link]

2020. dec. 31. 01:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen: pontosan ezt jelenti.
2020. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:
100%
2020. dec. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lehető legjobb hozzáállás.
2020. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :-)


A második hozzászólónak szeretném elmondani,hogy én csak kicsit tudok angolul,ez a kicsi pár szót jelent és kis személyes névmás ismereteket,én a magyar nyelv mellett a Romani Cigány Nyelv Nyelvjárásait tudom és néha jól is jön! :-)


Szeretnék Önöknek,Nektek Szerencsés Boldog Újévet is Kívánni Tiszta Szívemből Sok Szeretettel! :-)

2020. dec. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!