Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Várod az elragadtatást?

Várod az elragadtatást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Fiatal, Református keresztény vagyok. Sokan mondják az AntiKrisztusi korszak hamarosan megjelenik az Új Világ rend, mikor azt a bélyeget felkell venni a chippet hogy csak az vásárolhat aki felveszi.. és Sokan várják már az elragadtatast. Én őszinte leszek Annyira Nem várom pedig a mennyország maga a boldogság, örök élet, de én úgy vagyok vele addig a jó még itt vagyunk szüleinkel, családunkal, feleségunkel/férjünkel, hogy itt vagyunk egymásnak ezen a földön szerintem ez a biztos! Nagyon sok hívő vágyik a mennybe! Én mindig mondom addig a jó míg itt élünk ez a biztos. Te hogy látod? Üdv 23

Éves református


2021. jan. 1. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésed alapján biztos nem vagy református.
2021. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem várok semmi ilyet és főleg nem tennék fel rá semmit.
2021. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy magas, atletikus, sármos pasi igazán elragadhatna.
2021. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

#3

Fiú vagy? :D

2021. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Én nagyon várom már... ez a világ borzalmas! Nagyon elvágyom már innen!
2021. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok készen, nem akarok megszégyenülni.
2021. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, valóban református vagy-e, de a kérdésed nem református eszkatologikus látásmód.


Azaz nincs összhangban a reformátusok bibliaértelmezésével.


Inkább az amerikai eredetű kisegyházakéval egyezik.

2021. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem akiben Krisztus lakik az Ő kegyelmének és megbocsátásának Szent Szelleme által, azok minden bizonnyal vágynak már haza, ahogy az Apostol is írja!

Mindazon által feladatunk van e világban. Munkálkodnunk kell Isten akaratában.

2021. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
A menyországban a hierarchia legalján lennél, ami nem nagy változás a jelenlegi helyzethez képest. Az örök élet, pedig fejlődésképtelenséget, izgalom és szerelem hiányt jelent. Istent imádhatod, de emberi mivoltod semmivé foszlik, mert az elmúláshoz kötődik minden, ami azzá tesz.
2021. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Jó nagy ostobasáot írtál sötétségből eredendően tisztelt #9#-es, de semmi baly, semmi gond, egyszer majd te is megtapasztalod a halált ahogy én is! Én tudom miről beszélek és írok idestova 55 évesen, aki közel már 30 éve megismertem az Urat, az Élő IStent, amikor meghaltam ennek a világnak!!!
2021. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!