Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény banda. Tényleg...

Keresztény banda. Tényleg olyan nagy baj, hogy az énekes bal fülbevalót hord keresztény létére, miközben heteró? Mit válaszolnátok annak a tagnak aki írta, hogy tilos fülbevalót hordani? Főleg ha egy másik tag szerint aki fülbevalót hord az meleg?


2021. jan. 16. 23:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer hordtam fülbevalót.... meleg lettem tőle.
2021. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
5%
Férfiként ÉS keresztényként tényleg visszataszitó.
2021. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik az ilyen fülkarika férfi fülben. Amúgy honnan tudod, hogy hetero?
2021. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

[link]


Na végre találtam neked egy leírást. Nos még nincs csaja. Egyszer volt. Amúgy miért probléma ha valaki menőzésből hord fülbevalót mint az énekes?

2021. jan. 17. 10:05
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Tudod, hogy hány házas meleg van (Szájer elvtársad), nagyon soknak csaja is volt, nem beszélve a biszexekről.

Amúgy szerintem egyáltalán nem jó, hogy valaki "menőzésből" hord bármit is.

2021. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Szólok, hogy én nem vagyok homo, mert Isten szemében bűn. :P és keresztény ember nem lehet homo, szóval az énekes csak nem lehet az! És attól, hogy valaki még nincs felesége, nője még nem jelenti azt, hogy gay. Ennyi.
2021. jan. 17. 12:26
 7/30 A kérdező kommentje:

[link]


találtam az énekesről egy kérdés. Nos, én sem jártam még sikerrel egy nővel, de ettől még nem vagyok homo. Értitek?

2021. jan. 17. 12:34
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem vagy az (vagy csak tagadod), még az említett énekes lehet meleg.
2021. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
És miből gondolod hogy a singer az-e? Szerintem pedig te vagy a homo.
2021. jan. 17. 13:13
 10/30 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy valaki fülbevalót hord, még nem lesz homoszexuális. De ha egy keresztény zenekarhoz akar csatlakozni, ahol adott esetben fontos, hogy ne legyen fülbevalója, akkor döntenie kell, hogy csatlakozik, és akkor nem hordja a fülbevalót, vagy nem csatlakozik, és akkor hordja.
2021. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!