Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az ateisták nem hisznek a...

Ha az ateisták nem hisznek a Bibliában, akkor miért piszkálják a hívőket, miért értik szó szerint, hogy a Biblia lapos Földre utal? Remélem értitek.

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 19:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#19


Több kérdésedet olvastam már, rendkívül ami alapján rendkívül tájékozatlan, és elfogult ember vagy.


Minek teszed fel ezeket a kérdéseket, kit akarsz meggyőzni? Csak nem arról van szó, hogy a hited inog és azért csinálod ezt az egészet, mert a magad hitét akarod megerősíteni?


Nem vagy elég felkészült a vitákra, inkább képezd magad, és tanulj meg viselkedni. Az, hogy a magad vallási hiedelmeiből fakadóan halálról beszélsz, neked találtám természetes, de másoknak sértő/idegesítő lehet, ha a halálukról beszélsz, még ha csak jelképesen is.


Fejezd be ezt az egészet most már!

2021. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Már tudom, hogy az ateisták többsége miért nem jó emberek.
2021. jan. 26. 20:55
 23/38 anonim ***** válasza:
*neked talán
2021. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Oké, oké, de az ateisták durvábbak. Még Dawkins sem a jó emberibb! De az lekezelő volt, amikor megsértette az embereket...
2021. jan. 26. 20:57
 25/38 A kérdező kommentje:
Utána, ha idegesítő vagyok és rossz ember vagyok szerintetek, akkor miért írtok rám? Miért nem mentek tovább? :D
2021. jan. 26. 20:58
 26/38 Mansour ***** válasza:
100%

"De engemet nem érdekel, ha a halálba akartok jutni, akkor csak tessék. A tudomány nem tudja bizonyítani, sem cáfolni a halál utáni életet."

Az mondjuk érdekelne, hogy ez a két mondat hogy függ össze.

2021. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Mansour ***** válasza:
100%
Nem vagy te rossz ember, csak bizonytalan és frusztrált. De egészen szórakoztató tud lenni, amit itt művelsz...
2021. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ajánlom Kent Hovind keresztény hívőt =) sok ostoba agy mosott hívőknek bejön a keresztény tanításai (ahogy nekem is), de az ateisták utálják. És úgy tartják őt, mintha valami gusztustalan csúnya ember lenne akitől mindenki fél.
2021. jan. 26. 21:10
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Én lapos földön állok. A Biblia nem tudományos értekezés. Ha gömbölyű földön állnék kifordulna a bokám.. Nézőpont dolga. Ha az égbolton laknál onnan valós hogy a föld gömbölyű. De nem is igaz mert ha még távolabb nézzük a Földet akkor csak egy pont. Relatív. Oszlopokon van a Föld? Igaz. Gravitáció és forgástengely. Ez tartja egyensúlyban. Szerintem igazán jó hasonlat.
2021. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
A Föld lapos, az evolúció nagy hitetés volt, mint a kerek Föld és a világegyetem. Milyen nagy álom lenne ez egyeseknek! :) sőt, az értelmes földönkívüliek látogatása is a következő legnagyobb legutolsó hitetés lesz! Ezeket mint a Sátán csinálta.
2021. jan. 26. 21:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!