Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan keresztény gyülekeze...

Van olyan keresztény gyülekezetet, ahova ha ma Jézus odamenne (nem személyesen, hanem egy olyan ember képében, aki ugyanazt a tanítást vallja, amit a Biblia szerint Jézus vallott) akkor befogadnák, megbecsülnék, és nem lehetítlenítenék el a munkáját?

Figyelt kérdés

Nem egyházat kérdezek, hanem gyülekezetet, azaz egy egyház helyi csoportjának elérhetőségét.

Jól gondold meg a válaszodat, inkább ne írj semmit, ha bizonytalan vagy, mert Isten számonkéri rajtad miattam, ha tévesen tájékoztatsz. Ugyanis én szeretném felkeresni valamilyen formában az általad ajánlott gyülekezetet, és nem szeretem az időmet pazarolni, hiszen az időm valójában Isten ideje, mert mindenem felett ő rendelkezik.

(Bocs a kimaradt vesszőért a kérdésben, nem engedett meg több karaktert a GyK.)



2021. jan. 25. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem Istent kérdezed meg ha mindened felett ő rendelkezik? Csak hitelesebb lenne mint a gyk-s válaszolók.
2021. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Sok helyre megy be napi szinten olyan ember, aki ugyanazt a tanítást vallja, és nem hinném, hogy bárhonnan elzavarnák. Amúgy pedig minden emberben ott van Jézus, mindenkit úgy kellene kezelnünk, mintha ő állna ott.
2021. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jól gondold meg a válaszodat, inkább ne írj semmit, ha bizonytalan vagy, mert Isten számonkéri rajtad miattam, ha tévesen tájékoztatsz."

Miért is? Meg milyen fenyegetés ez már lol... :D

2021. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mansour ***** válasza:
70%
Ja, itt vesztette el a normális válaszok lehetőségét...
2021. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen van!
2021. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyi kérdésed van, és mégsem Istent kérdezed ezekről, sőt még ostobán fenyegetőzöl is.
2021. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor Jézus ma elkezdheti énekelni azt a szomorú refrént, hogy "Nincs egy hely, nincs egy hely, nincs egy hely, nincs egy hely, ahova mehetnék..."
2021. jan. 25. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem egyházat kérdezek"

Mért nem? Egyébként, ha hozzád jönne hinnél neki? Vagy csak egy bolond koldusnak néznéd?

2021. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már írtam, hogy van!
2021. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 Hozzám nem kell jönnie bizonyos szempontból, mert én már Benne vagyok. De ha úgy érted, hogy valaki jönne hozzám, és figyelmeztetne, hogy nem a Biblia tanítása szerint csinálok valamit, akkor hinnék neki.
2021. jan. 28. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!