Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez lehet Isten üzenete azoknak...

Ez lehet Isten üzenete azoknak akik oltásellenesek és megszüntetnék a járványügyi intezkedeseket?

Figyelt kérdés

Példabeszédek könyve 1:1-8


"Ismerd meg a bölcsességet és az intést,

Értsd meg az értelmes mondásokat!

Fogadd el az okos intést

Az igazságot, a törvényt és a becsületességet!

Ezek adnak az együgyűeknek okosságot, az ifjúnak ismeretet és megfontolást.

Hallgat rá a bölcs, és gyarapítja tudását, az értelmes útmutatást nyer, és megérti a példazatot és a hasonlatot, a bölcsek szavait és találós kérdéseit.

Az Úrnak félelme az ismeret kezdete, bölcsességet és intést csak a bolondok vetik meg. "


Tehát ebből leszűrhető, hogy a bölcs, bölcsesség, bölcsek szavai azok az orvosok akik azt mondják adasd be a vakcinát, a fogadd el az okos intést meg arra utal, hogy ne lépj ki a házból este 8 után, hordj maszkot meg moss kezet.

Az" értelmes útmutatást" pedig az operatív törzs adja és aki betartja az "megérti a példázatot"

Az együgyű és a bolondok pedig az intézkedések és a vakcina ellen lazadókat jelenti, jól látom?



2021. febr. 2. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem érdemes ennyire konkrétan belelátni ezekbe a bibliai bölcsességekbe az adott dolgokat.

Például azt mondod, hogy bölcs dolog beadatni a vakcinát. De melyiket? Én kevésbé tartom bölcsnek egy olyan vakcinát beadatni, amit nem előzött meg egy hosszabb tesztelés, s egymásnak ellenmondó eredmények jelennek meg róla, lásd kínai oltóanyag.

2021. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Kell a fenének az a halálos vakcina. Ami nem más, mint a fenevad bélyege.
2021. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem. A teljes Bibliát kell figyelembe venni, nem kiragadni egy részt.

A keresztény, viszonylagosan engedelmeskedik a "emberi hatalmaknak", amíg az Isten törvényébe nem ütközik.

Az oltással kapcsolatban pedig csak annyi az elvárás, hogy az oltóanyagban ne legyenek olyan elemek, amiket a Biblia tilt. A személynek joga van eldönteni, hogy milyen orvosi kezelést fogad el, ebbe még a Teremtő sem szól bele.

Mindenkinek meg kell hagyni a szabad választás jogát. Azért is, mert nem vagyunk egyformák, és míg az egyik embernek jó egy kezelés, nem biztos, hogy másnak is.

2021. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

- Éljetek a kis páncél bunkeretekben, minket meg ne zárjatok be, mert nem fogjuk hagyni...

- Nem oltogatni kellene, hanem kevesebb döglött állatot enni...

- Az egészségügyi rendszert meg rendbe rakni kell és nem elnyújtani a fertőzést és politikai meg gazdadági versenyt csinálni belőle...


Ez a kérdés provokáció. Én is írhatnám, hogy:

Pelenkát hordani a fejünkön mindent elárul.

2021. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Sziasztok,

Mindenkinek ajánlom szeretettel. Dr. Gáspár Róbert a Szegedi Tudományegyetemen oktató és a gyógyszerészeti tudományokkal foglalkozó szakember közérthető előadását a mindenkit legjobban foglalkoztató témáról: a vírusról és az oltásról. Hallgassátok, értsétek és terjesszétek. Számoljunk le végre a tévhitekkel, és a félrevezetésekkel és lássunk tisztán: [link]


Üdv. Péter

2021. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Vagy inkább fordítva. Isten üzenete az oltáspártiaknak, akik elhiszik a sok ostobaságot
2021. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
A fenevad bélyege...Van benne valami👍🤔
2021. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell beemelni Istent,a képlet egyszerűbb aki oltás ellenes az kormány ellenes .
2021. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem minden fekete vagy fehér azért.Ezt a kormányt pedig inkább hagyjuk.Nem vagyok oltás ellenes de ha lehet inkább kihagyom és odaadom annak aki csak kéri😁Konteós se vagyok,Gödényista se vagyok és ennyi.Ennyire egyszerű.Én csak egy átlag ember vagyok.Ja és Gyurcsányista se vagyok mielőtt még ez jönne😉😉Vírustagadó se vagyok.Erre Varrjatok gombot
2021. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Jöhet tehát akkor a lepontozás,a beszólás és a piszkálás.Nem nagyon érdekel és vitatkozni sem fogok senkivel sem🤷‍♀️🤷‍♀️
2021. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!