Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus és Isten hogyan teremtet...

Jézus és Isten hogyan teremtette meg az univerzumot?

Figyelt kérdés

Például a bolygókat a napot a csillagokat ?

Egy szóval létrejöttek vagy össze kellett gyúrni őket?


2021. febr. 3. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Ha Isten 6000 éve teremtette a világot, akkor hogy lehet hogy én egy 7000 éves kínai csikung-rendszert gyakorolok?!

Szerintem nem kellene ezeket a számokat annyira erőltetni, mert a dínók is szarul kezdik lassan érezni magukat.

2021. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ja oké
2021. febr. 3. 19:01
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
mózes vagy Dávid mondja "mielőtt én lettem már Ő(Jézus)volt"
2021. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 KZitus ***** válasza:
50%

Szia

Példabeszédek 8:22–31

22 Jehova engem hozott létre elsőként, a legkorábbi műveként réges-régen.

23 Ősidők óta a helyemen állok, kezdettől fogva, a földnél korábbi időktől fogva.

24 Akkor születtem, mikor még nem voltak mély vizek, mikor még nem voltak vízzel teli források.

25 Még mielőtt a helyükre kerültek a hegyek és a dombok, akkor születtem én,

26 mikor még nem alkotta meg a földet és a mezőket, sem a föld talajának első rögeit.

27 Ott voltam, amikor az eget készítette, mikor kijelölte a horizontot a víz színén.

28 Amikor megalkotta a felhőket fent, amikor létrehozta a mélység forrásait,

29 amikor határt szabott a tengernek, hogy a vizek meg ne szegjék a parancsát, és amikor lefektette a föld alapjait,

30 akkor mellette voltam mint mestermunkás, bennem gyönyörködött nap mint nap, én pedig mindig vidám voltam őelőtte.

31 Örömömet leltem a földjében, mely lakható, és különösen az embereket szerettem.

2021. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
sEHOVA....
2021. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#11

Isten is és Jézus is bibliai szereplő.

Velük kapcsolatos kérdésre benne kell keresni a választ.

Valamikor ezelőtt az izraeliták visszaszámolták az Ószövetség alapján, mikor volt a Teremtés.

Azt veszik időszámításuk alapjául.

.

Akár hívő, akár ateista vagy, mindenképp tudni ell, hogy a Teremtés és Jézus születése nem eshet egybe, sőt, Jézus szülinapja nem lehet a Teremtés napj, hiszen újszülöttként nem vehetett volna részt benne.

2021. febr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
persze de Dávid urának szólitja aki már bőven előtte élt-dávid ószövetségi király most akkor hogyvan mégse"malakiás próféta után jött a világba?!?"
2021. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! A Tanúknak ne higgy, nincs értelme. Kérdésedre a kvantumfizika már nyújthat valami betekintést, és az Evolúciós csalás c. könyv második része is adhat támpontot


"Isten majd 6000 éve teremtette a világot. (Lásd: izraelita időszámítás.) Jézus 2000 éve még élt.

Hogyan gondolod, hogy együtt teremtettek?"

Mert Jézus csak testben élt 2000 éve, szellemben Ő is örök.

2021. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"persze de Dávid urának szólitja aki már bőven előtte élt-dávid ószövetségi király most akkor hogyvan mégse"malakiás próféta után jött a világba?!?""

Jézus szellemben örök, testben 2000 éve született. Jaj, essen már le!

2021. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem kellene ezeket a számokat annyira erőltetni, mert a dínók is szarul kezdik lassan érezni magukat."

Szerintem meg erőltessük, ha tudományosak is akaru nk maradni, nem sarlatánok, mert egyre több dinó fosszíliában találnak ép lágyszöveteket, ami max. pár ezer éves leletre utal. Ez perdöntő bizonyíték! Tehát még egy szög az evolúció koporsójába, és még egy pluszpont a 6000 éves föld és a 4400 éves özönvíz mellett.

2021. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!