Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a halál utáni beszámoló...

Ez a halál utáni beszámoló igaz lehet?

Figyelt kérdés

"Én pedig már előző életeimben jártam. Egyszer jómódú voltam, máskor nélkülöztem; egyszer francia szerzetesként baktattam az úton, máskor spanyol tengerészként családom rimánkodása ellenére Dél-Amerikába hajóztam, s hajótörést szenvedtem - soha nem térhettem vissza onnan. A legkülönösebbnek azonban azt tartom, amikor Jairus lányának láttam magamat, akit annak idején Jézus feltámasztott."



Valamint azt is mondta, hogy ő választotta ki a csaladját mielőtt megszületett. De, hogyan volt ennyi élete én azt hittem aki meghal az végleges helyre kerül.



2021. febr. 8. 18:07
1 2
 11/12 pelgrim ***** válasza:
100%
* Helyesebben: előtte
2021. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 pelgrim ***** válasza:
Kiemelted a kérdést – nem kaptál kielégítő választ. Jóllehet én se tudok megfelelő választ adni, de én feltétlen hiszem hogy Dobronay László igazat mond. Elbeszélése tökéletesen illik Dr. Michael Newton tanulmányainak nem tudományos, de nagyon is szavahihető eredményeihez. Hipnozis alanyai hasonló dolgokról tanuskodnak.
2021. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!