Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki ilyen értelemben van?

HBRWS12:1 kérdése:

Aki ilyen értelemben van?

Figyelt kérdés

Olyan emberrel szeretnék privátban levelezni, aki semmiféle vallási felekezetnek nem tagja, és aki érti

-Jeremiás 33:3

-1János 2:15

-1János 2:20

-1János 2:22-23

-Galata

-Filippi 3:3

-Filippi 3:8

-Rómaiak 1:12

-Rómaiak 2:28

-Rómaiak 14

-Jelenések 2:9

-Zsidókhoz 8:8-13

-Zsidókhoz 11

-Zsidókhoz 12:1

-Zsidókhoz 13:3

-Jakab 2:17-22



2021. febr. 18. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert
2021. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
mit fizetsz?
2021. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Jelentkezzenek azok az ateisták akik buzgó módon forgatják a Bibliát, és meg is értik az üzenetet.


Sajnos nem tudom a tisztitótűz telefonszámát, mert azok éppen megértették, de jelentem a Földön nem létezik ilyen ember.

2021. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rám írhatsz, de konkrét kérdésekkel, és mellé idézd be a szöveget is.
2021. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Félreértettél, nekem nem kérdéseim vannak. Én olyanokat keresek, kik velem egyetemben értelemben vannak az idézett kijelentésekkel, azaz Krisztusban vannak.
2021. febr. 19. 12:52
 6/14 munyamunya ***** válasza:
Nos, ehhez jó volna tudni, hogy te, kérdező, pontosan milyen "értelemben vagy", te hogyan értelmezed a fenti idézeteket. Utána tudni fogjuk mi is, hogy hozzád hasonlóan gondolkozunk-e, és elkezdődhet a párbeszéd.
2021. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Minden bántó szándék nélkül írom, hogy nem te vagy az akivel én beszélgetni tudnék. Akit én keresek megkeres engem, habár mindketten homályosan látunk a tükör által, de megkeres.
2021. febr. 19. 18:04
 8/14 munyamunya ***** válasza:
Oh, oké, elnézést a zavarásért.
2021. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még mindig nem elég világos a szándékod. Ha valaki a te kérdésedre azt írja "igen én vagyok" , akkor az mennyire kielégítő számodra?


Ugyanakkor azt irod "Félreértettél, nekem nem kérdéseim vannak." pedig ez a hely itt a kérdéseké és válaszoké.


Inkább társat keresel, szívesen leszünk társad ha megválaszolsz arra, hogy minek alapján választottad a 16 igehelyt, tudod szerencsés lett volna kevesebbet írnod, nem mindenki fog órákat eltölteni egy ködös rövid kérdés után kereséssel... ez így nem illik.Te keveset adsz és sokat vársz el.

2021. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Konstant, nem adok keveset, számodra talán úgy érthetőbb, ha azt írom, hogy nem fogom disznók elé szórni, mert ugye a hit nem mindenkié. A válaszodban említett társ szó nem hiszem, hogy a legjobb kifejezés, ha testre értetted, mert akkor még mindig testben és emberben bíznék. Hitem által tisztában vagyok azzal, hogy itt és most tesbe zárt foglyok vagyunk (Zsidók 13:3) és ez egy egyszemélyes "játék", amiben mindenki főszereplő,de ezt egyedül kell lejátszani itt az árnyékvilágban, de ahogy Pál írja "felbuzduljunk egymás hite által, tiétek meg az enyém által", vagy Maté által idézve " Mert ahol ketten vagy hárman egybegyülnek az én nevemben, ott vagyok közöttük", persze, ha egy hitben vagyunk.

Hitem van, reményem van, szeretetem van, és aki ezt érti a Szent Szellem által, akkor részesülni akarok belőle a keresett szellemi társ által, mint ahogy én is megadom ezt a hármat hitem által.

2021. febr. 22. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!