Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan zajlik le majd a vég...

Hogyan zajlik le majd a vég pontosan a Biblia szerint? Olvastam olyat, hogy jön az éhínség és utánna az Antikrisztus végül a Fenevad bélyege. Olyat is hallottam, hogy lesz egy végső háború és jön az 1000 éves királyság?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nos az a helyzet, hogy aki mártírkodni akar és igaznak mutatni magát, az siránkozik! Nos a Jehova tanúit a szószerinti tagadás elméleten alapuló hamis tanításai miatt nem szeretik, ám ezzel még nem üldözöttek!


A katolikus vallást méltán ítélik el, hiszen tele van olyan dogmákkal és tanításokkal és szertartásokkal, melyeknek az igaz hithez már semmi köze és tele van a pogányságból átvett és átformált szokásokkal, szertartásokkal és tanításokkal, mégsem mundhatjuk üldözöttnek.


Kik is valósjában az üldözöttek?


A Szent Írás szerint azok, akiknél van a Jézus bizonyságtétele! Azaz, akik azt vallják, hogy Jézus a testben megjelent Isten (Krisztus)!


Jézus Istensége a szegletkő, a megbotránkozás köve!


A Jehova tanúi Jézust Isten első teremtményének vallják és ismerik el, de semmiképp nem fogadják el, hogy Jézus az Istennel egyenlő, hogy Jézusban ISten lakozott testileg, hogy Jézus a testben megjelent ISten!


A katolikusoknál hasonló a helyzet. Ők Jézusban csak egy embert látnak, Aki különb volt. Okos volt, sokat tanult stb. de a lényeg, hogy nem a testben megjelent Istent látják Jézusban.


Ebből kifolyólag ők nem lehetnek üldözöttek, sem a Jehova tanúi sem a katolikus vallás!!! Kik lesznek azok??? Már írtam! Akik Jézust a testben megjelent IStennek (Krisztusnak) tartják és vallják! Akiknél a Jézus bizonyságtétele van. Mit mond az írás??? Jézusért fognak üldöztetni!!!

2021. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok katolikus, de védelmükre mondom, hogy a katolikusok is vallják az apostoli hitvallást.
2021. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11

"A katolikusoknál hasonló a helyzet. Ők Jézusban csak egy embert látnak, Aki különb volt. Okos volt, sokat tanult stb. de a lényeg, hogy nem a testben megjelent Istent látják Jézusban."

Hát te hülye vagy, sajnos szebben nem lehet fogalmazni az ilyen hazugokra.

2021. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor amíg van mit ennem addig nincs okom a depresszióra.
2022. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!