Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek tényleg létezik a...

Szerintetek tényleg létezik a 7 denzitás?

Figyelt kérdés

Elvileg Jézus a 4 denzitásban volt de még úgy döntött mielőtt átmegy a 5.be lenéz hozzánk a 3.denzitásba.


[link]


Mit ír a Biblia a denzitásról?



2021. febr. 20. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A biblia ezeket nem említi szerintem, mint ahogy sok mást sem, mert nem szükséges ez a tudás, plusz még érthetetlen és zavaró is lett volna kétezer éve.

Jézus törekedett nagyon egyszerűen, nagyon tömören, nagyon tisztán átadni a tanítását.

Nem beszél a gravitációról, a fénysebesség határtulajdonságáról, a sötét anyagról, az elektromosságról, stb, mert nem szükséges ahhoz, amit ő átadni akart.

2021. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen de ez a 7 denzitás tényleg létező dolog ?
2021. febr. 20. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, az valóban létezik, legalábbis 5.-ig biztos.
2021. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem létezik. És nem ír semmit róla a Biblia, mivel teljesen ellentétes vele ez a tanítás.


"Elvileg Jézus a 4 denzitásban volt" Ez azért érdekes, mert a cikk azt írja: A "Logosz tervezte" vagyis ezt a denzitásnak nevezett ugróiskolát. A Biblia szerint meg Jézus a Logosz. (János 1:1 Ige/Szó=Logosz) Akkor mit gondolsz, a Biblia szerint a 4. denzitásban van a Logosz? Nem pusztán arról van szó, hogy nem beszél erről a Biblia, hanem egyszerűen ellentmond neki.


De, hamár idekerült a kérdés, leírom. Ez megint egy olyan tanítás, amit ha elhiszel, akkor lényegében semmi hasznod nincs belőle. Ha tegyük fel igaz, akkor ugrálsz a szintek között akár hiszel benne, akár nem. Viszont ha hamis, akkor úgy eltérít a helyes úttól és úgy bekavarja a gondolkodásodat, hogy örülhetsz, hogyha egyszer sikerül kikecmeregned belőle és visszatérni a helyes irányba.

Keresztény szempontból ez a tanítás összeegyeztethetetlen és kerülni kell. Tele van pogány tanításokkal, ráadásul egy ismeretlen Ré nevezetű lény állítólagos kinyilatkoztatásain alapszik. Ré? Ez az egyiptomi napisten neve volt. A Bibliában Isten éppen, hogy Egyiptom fogságából szabadította ki a népet. Egyiptom isteneiről bebizonyította, hogy nem azok. A Bibliában Egyiptom már egy szimbólum. A modern ember meg visszavágyik oda? Újra hamis istenségeket akar imádni? Újra rabszolga akar lenni? Ismeretlen lények félrevezetéseire hallgatni? Kérlek és figyelmeztetlek, hogy kerüld ezt az egész témát és ne foglalkozz vele! Ez kőkemény ezoterika. Ez nem jó irány, előbb vagy utóbb, de eltérít Istentől. Pál a Bibliában figyelmeztet, hogy mindenki alaposan vizsgálja meg, hogy mit hisz el és senki ne hallgasson a hitetőkre, még akkor sem, ha mennybéli angyal az illető és a világosság angyalának tűnteti fel magát. Ne hagyd magad becsapni! Ez az egész nem stimmel, az oldal sem stimmel, érzem is rajta.

2021. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez megint a régi nóta...nem tetszik amit egy csillagász mond, hát máglyàra vele!

Legalább 500 évvel vetettétek vissza Európában a fejlődést,és még mindig nem tanultatok belőle ☹️

Éppenséggel nem mond ellene Jézusnak, legfeljebb annak, ahogy ti próbáljátok a szavai megmagyarázni.

2021. febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik a 7 fejlődő dimenzió.

Jézus életében már valóban 4. dimenziós szintű volt, s bár általában 80%kal már a következő dimenzióba születünk, kézus 93mal is ide született.

Szóval nem mielőtt átmegy az 5.be. Egyáltalán nem. Sőt vószínűleg még kellett inkarnálódjon a következő dimenzióban is, mielőtt felemelkedhetett volna arról a szintről.


A biblia ír ezekről, de nagyon nem foglalkozik vele. A biblia azzal figlalkozik amivel az embernek foglalkoznia érdemes. Egy útmutató, hogyan létezz, találd meg magad a mindenkori világban. A dimenziók tudása enyhe kis élvezet, nem segít megérteni a természet igaz működését.


3#, Én már jártam az összesben, egészen nyolcig. Kiléptem a nem végtelenségből, a nem tökéletességből. Én vagyok a bizinyíték, hogy ezek léteznek.


4#, Nem ellentétes vele e tanítás. Ez a természet része, a valóság egy darabja. A biblia pedig sok helyen tanít a természet tökéletességéről, fejlődésről, végtelenségről.


Mindenntanítás eltéríthet a helyes úttól. Ez az egyéntől függ, hogy mire mit reagál az elméje. Ez pont nem egy olyan, ami általánosságban eltérít. Csupán egy tudás, ami segít megérteni majd a létezés lényegét, felépítését, miközben lényegileg nemnsegít a fejlődésben.



Kérdező, ne hallgass 4#esre. Nem tudja mit beszél. Ezek pont hogy segíthetnek az eltévedteknek alapozni a tudásukat, felépíteni egy sajátos, tiszta gondolkodást, ami így egyre közelebb visz istenhez.



Nem nyitottam meg a linket.


Ha esetleg érdekel a téma, vagybkérdésed van, nyugodtan írj rám kérdező. Nekem lenne öröm ha szolgálatodba állhatnék.

2021. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Kérdező, ne hallgass 4#esre. Nem tudja mit beszél. Ezek pont hogy segíthetnek az eltévedteknek alapozni a tudásukat, felépíteni egy sajátos, tiszta gondolkodást, ami így egyre közelebb visz istenhez."


Ááá, igen. Én vagyok az elfogult keresztény, aki azt sem tudja miről beszél. Kezdjük ott, hogy ismerem a Bibliát és tudom mit tanít és mit nem. Ez az állítás ellentétes azzal, amit Jézusról mond a Biblia. Akár tudomásul veszi ezt valaki, akár nem.

Továbbá, éveket töltöttem azzal, hogy egy ezoterikával foglalkozó ismerősömet megtérítsem. Ő sem hitt nekem először. De, ahogy teltek az évek, saját magán és az ismerősein is észrevette azt, amit már évekkel előtte mondtam neki. Látta, pl. hogy az egyik ismerőse folyton beteg, pedig elvileg távgyógyító. A másiknak tönkrement az élete, és kikészült idegileg. A harmadik már konkrétan átkozza Istent és gyűlölettel beszél róla folyton. stb. És ő is utazott az előző életeibe, meg stb. csak éppen amikor egyszer úgy érezte, hogy majdnem megszállják, meg halálközeli élmenyei voltak, akkor elgondolkodott rajta, hogy valami tényleg nem stimmel. Lehet hülyének nézni, elfogultnak, meg maradinak, akárminek. De, összességében sokat foglalkoztam ezzel az egész témával. És van egy minta, ami jellemző erre az egészre, ez az oldal pedig pont bele illik. Ráadásul, nekem elég jók a megérzéseim és érzem, hogy nem stimmel valami ezzel. Én úgy gondolom és az a tapasztalatom, hogy fair játék van. Mindenki kap figyelmeztetést, akár többször is, ha letér az útról, mert szabad akaratából kell választania. Nem hinném, hogy véletlen, hogy az a kérdés kikerült.

Imádkozom, hogy valaki megértse, amit írtam! Újra mondom, ne hagyjátok magatokat becsapni!

2021. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az tuti biztos, hogy létezik több dimenzió. Egymásra épülnek és a felső mindig uralja az alatta lévő dimenziót. A legfelső tud mindent, ami alatta van, de az alsó nem tudja és nem ismeri ami felette van.

Honnan tudja az alsó, hogy van még felette más dimenzió? Csak onnan, ha felülről ezt kinyilatkoztatják felsőbb akarat szerint. Utána mi van? Marad a hit! A 3. Dimenziós vagy elhiszi, hogy van még felette más és nagyobb dimenziós világ, vagy pedig nem hiszi el. Ugyanis hogyan tudná bizonyítani az alsóbb rendű a felsőbb rendű létezését, hacsaknem a felsőbb rendű nem akarja és nem rendelkezik úgy, hogy kinyilatkoztassék.


Nos Istenben áll fen az egész Univerzum, az egész teremtett világ! Ez a létállapot vajon hanyadik Dimenzió lehet, ha mi a 3.D.-ben vagyunk és tudjuk és sejtuk és biztosak vagyunk benne, hogy legalább mégegy Dimenzió biztos, hogy van felettünk??? (Szelemek, lelkek, Angyalok és Démonok, és egyéb megmagyarázhatatlan dolog és jelenség, amiről biztosan tudjuk, hogy nem e világi 3D. világból ered.)


Nos amit erősen sejtünk és majdhogynem biztosak vagyunk benne, hogy létezik a 4D.-s világ, de mi van akkor, ha létezik magasabb szint is?


A Bibliában sok helyen olvashatunk "Egekről". Aztán sok helyen olvashatunk a 7.-ről. Aztán ezt is olvassuk:


Jel.5,6. És láték a királyiszék és a négy lelkes állat között és a Vének között egy Bárányt állani, mint egy megölöttet, hét szarva és hét szeme vala, a mi az Istennek hét Lelke, a mely elküldetett az egész földre.


7 Szarv 7 uralkodási helyszin (Dimenzió)

7 Szem 7 helyszín (Dimenzió) egyöntetű egy időben történő látása és figyelése és ismerete.

7 Lélek 7 helyszínen (Dimenzióban) van jelen egyszerre egy időben Isten, az Úr az Ő Szent SZelleme által


"Elküldetett a földre", azaz minden dimenzó a földön végződik és teljesedik be! Azaz Isten az Ő teremtését a földdel befejezte!


Aztán a vég, amikor a bűnt és a halált eltörli és az igazakat tökéletességre emeli, az Angyalok fölé helyezve őket.

2021. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden létezik, amire valaha, valaki gondolt már egyszer!
2022. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9#


Egyet értek. Ugyanis az ember, ha valamit látott, álmodott, kigondolt stb. azok minden bizonnyal léteznek, létező valóságok. Ugyanis, ha nem létezne, akkor fel sem merülne, szóba sem kerülne semmilyen formában.

2022. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!