Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A nők a hibásak, hogy túlnépes...

A nők a hibásak, hogy túlnépesedett a Föld, Isten akarja vagy sem?

Figyelt kérdés
Láttam egy dokufilmet, ahol mutatták, hogy néz ki Brazília, esőerdő teljesen eltűnt. A túlnépesedés miatt kiírtunk mindent. A rendező a nőket hibáztatta, hogy miattuk van ez, mert szülnek nyakra-főre, nem védekeznek, nem használnak óvszert és főleg a képzetlen nők az okai. 2050-re végünk lesz. De viszont a pápa meg azt mondja tilos védekezni és az egyház is. Főleg itt a Kormányunk. Most akkor mit csináljon az ember? Teljesen meghülyítenek mindenkit.

2021. márc. 3. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok femináci de mért lennék a nők a hibások? A férfiak nem kellenek a gyermek nemzéshez vagy mi?
2021. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
szűzmária óta nem osztódással szaporodunk, egy farok is kell a gyerekhez. amire miért is a nő felelőssége lenne ráhúzni a gumit?
2021. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ú de nagy bajok vannak itt a fejekben. 6-os válaszban leírtam, a világ minden pontján nő/ születendő gyerekkel mérik a népességnövekedést. A náciktól a libsikig mindenki.

Ez Nem azt jelenti, hogy a nőket okolják, akkor okolnák őket ha férfi nélkül is lehetne szülni. Amit ugye nem lehet. Egyszerűen nem lehet másként számolni, mivel a nő hozzá a világra a gyereket. Linkeltem ahol gyönyörűen elmagyarázzák miért fontos ez.

2021. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
A nő élvezett magába?
2021. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy borzasztóan buta vagy, vagy simán csak egy provokatőr.
2021. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
A férfiak is hibassak.
2021. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%
Isten azt mondja, hogy szaporodjatok és sokasodjatok, töltsétek be a földet. Egyszóval isteni rendelet az, hogy sokan legyünk. A Föld a jelenlegi népességnek a többszörösét is el tudja tartani, ha véletlenül nem, akkor gondoskodni fog arról, hogy a népesség egy része átköltözhessen más planétára.
2021. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es: "Örülök, hogy nem csüggedsz!"-Ace Ventura
2021. márc. 4. 11:55
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Igen, megyek is megtermékenyítem magam gyorsan, mert ma még nem szültem.. :D


"De viszont a pápa meg azt mondja tilos védekezni és az egyház is."

Semmi ilyet nem mondott a pápa... Azt mondta, hogy a szexualitás helye a házasságban van. Ha ezt mindenki betartaná, akkor még kevesebb gyerek is lenne, mert csak Magyarországon a gyerekek 43%-a szüleik házasságon kívül.

2021. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!