Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha lehetne kérdésetek Istenhez...

Ha lehetne kérdésetek Istenhez vagy a keresztény vallás alapítójához (nem Jézust értem ez alatt, mivel az egyház később jőt létre) akkor mi lenne az? Illetve annyi a kikőtés hogy ha több kérdést teszel fel akkor hazudhatnak, de ha csak 1et akkor...

Figyelt kérdés

akkor mindenképp igazat kell mondaniuk.


Ateisták és hívők válaszát is szívesen várom.


2021. márc. 10. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy kérdésem lenne, inkább Istenhez:


Miért?

2021. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Azt kérdezném, hogy mi az a kikőtés?
2021. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

"Ha lehetne kérdésetek Istenhez vagy a keresztény vallás alapítójához..."


Isten mindent tud, miért kérdeznék valaki mást? A legszentebb, legbölcsebb ember is csak egy ember, nem lehet senkit az Atyához hasonlítani, még Jézus is azt mondta, az Ayta nagyobb nála.


Megkérdezném Istent, hogy az elhunyt szeretteimet magához fogadta-e vagy magához fogja-e fogadni őket a Feltámadás napja után vagy valami ilyesmit kérdeznék.

2021. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Én Istentől kérdeznék. Mégpedig azt, hogy mi lesz azoknak a büntetés, akik lelki fájdalmakat okoztak nekem?🙂
2021. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Agnarr ***** válasza:
100%
Én azt kérdezném meg tőle, hogy tényleg a több milliárd faj közül, amit alkotott, az ember annyira fontos, hogy egyfolytában minket figyeljen segítsen, büntessen, óvjon, ítéljen és elvárja, hogy hogyan viselkedjünk, vagy valójában arról van szó, hogy Isten megalkotta a világot, és teljesen hidegen hagyja, hogy mihez kezdünk magunkkal, csak akkora az emberi faj önteltsége, hogy azt hiszi, hogy egy ilyen magas szintű hatalom tényleg leáll velünk szórakozni, minta annyira számítanánk.
2021. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
"De most komolyan főnôk, minek kellett Orbán?"
2021. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok kitalálni olyat, ami fontos, és ne tudnám. Szóval max valami olyat, hogy találkozni fogok-e életemben az ikerlángommal.
2021. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!