Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Világ a világban?

Világ a világban?

Figyelt kérdés
Ha mi tudunk programozni egy “világot” és megvannak rá az eszközeink, hogy különböző végkimenetele legyen mondjuk egy számítógépes játéknak, de minket hidegen hagy mi lesz a végeredmény. Ezer ember ezer féle képpen végigviheti. Utána eldobja. Mivan ha ennek analógiájára a mi fizikai törvényeink programozva lettek a matematika kódja által és igazából Isten is fittyet hány arra, hogy mi lesz itt a végkimenetel.
2021. márc. 11. 20:46
 1/9 DeMoR ***** válasza:
59%
Kicsit sok mátrixot néztél :D
2021. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A még kellemetlenebb verzió ha a panenteizmust vesszük alapul és maga Isten a program. Ha nem válaszolom meg ezeket, nem tudok az életemnek kereteket adni.
2021. márc. 11. 21:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Halál komolyan valaki mondjon valami jó érvet, mert nem akarom, hogy a tanulmányaim kárára menjen, hogy csak erre tudok gondolni.
2021. márc. 11. 21:03
 4/9 DeMoR ***** válasza:
47%
Hány éves vagy, hogy egzisztenciális válságot okoz, mert megnézted a mátrixot? Egy szakpszichológust ajánlok. ^^
2021. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első részt láttam évekkel ezelőtt, 21 vagyok, most kattant be valami
2021. márc. 11. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
1es 4es ne trollkodj:) igaza lehet ha azt nézzük hogy minimum nem történt 500éve csoda és senkit se avattak szenté, vagy mi változott? Gondolkodnak az enberek?xd
2021. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok, racionalizáltam minden eshetőséget, de köszönöm utolsó.
2021. márc. 12. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van. A Sátán pl. egy jó kis hacker, aki belepiszkál a játékba.
2021. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Programnak is lehet nevezni, de istent, illetve a munkásait nagyon is érdekli mi van itt. Azért tapasztal mindenki személyreszabott világot, hogy az egyén spirituális fejlődése tökéletes lehessen.
2021. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!