Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mire jó a cölibátus és az...

Mire jó a cölibátus és az önkielégítés tiltása?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam, semmi nem változott, lemondani dolgokról meg már megtanított az élet, de sok embernél szerintem ez még nagyobb frusztrációt eredményezne.
2021. márc. 13. 21:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az én nézetem szerint kb minden hordoz értéket(is) csak nem tudom ez mit.
2021. márc. 14. 12:42
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

"ha nem lennél ennyire szex központú ösztönlény"

Na, EZ a buta előítélet!

Valóban vannak más bűnök... DE:

1: azokat könnyebb elkerülni! Mivel a szex NEM bűn, hanem természetes, ezért azt igen nehéz elkerülni.

2: a többi bűnt valahogy lazábban kezeli az egyház. Valahogy a gyónásokon sem érdekel annyira senkit, és gyilkosságért vagy nemi erőszakért még senkit sem átkoztak ki.

2021. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem szervezett vallásban is megtalálható, valamit a szöges ellentéte is, de a végletek működtek valamikor is hosszútávon széles körben?
2021. márc. 14. 13:02
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

Egyáltalán nem kezeli lazábban, sőt... Talán ebben több tapasztalatom van, mint neked.

Egyébként önkielégítés miatt se átkoztak még ki senkit.

2021. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után tisztább lesz a gondolkodásod. Így könnyebben tudsz kapcsolatba lépni Istennel.
2021. márc. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát nem rosszból írom, de szerintem egy hárem közelebb van az isteni kapcsolathoz mint az én 8 éves énem.
2021. márc. 15. 11:47
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam a sátánizmust, de nekem sem változott semmi. Nem lettem tőle fejlettebb, jobb ember is csak annyira, amennyire amúgy is az lettem volna. Ezek gyakorlatok barátom, ha neked nem használ semmit, ne gyakorolj. Én szeretek maszturbálás nélkül élni. Sokkal több potenciál és energia van bennem. Még ha szexelek is, direkt nem élvezek el. Most ez gyakorlom, lehet egy év múlva mást.

Az átlagnak ez tényleg csak extra frusztráció, de nem is az átlag ember szenteli az életét az istenszolgálatra.

2021. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es!

Mióta élsz maszturbálás nélkül? Mennyire esik nehezedre?

2021. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!