Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Korona vírus járvány idején...

Korona vírus járvány idején miért vannak nyitva a templomok?

Figyelt kérdés

Éttermek, fodrászok, mozik, nagyon sok üzletek zárva KELL lenniük akkor a templomnak miért nem? Amúgy sincs semmi szolgáltatás a templomba mint pl szolárium vagy konditeremben. Templomba imádkozni járnak, de igazából imádkozni otthon is lehet, és akkor senki nem fertőz meg senkit.

A másik a templomba miért nem kötelező a maszk? Benéztem a templomba és valamelyik emberen volt, valamelyiken meg nem volt maszk. Pap miért nem szól rá az emberre. Én múltkor boltba véletlen nem vettem fel egyből rászóltak.

Kérdésem még mindig az, hogy: Miért vannak nyitva a templomok korona vírus idején?



2021. márc. 18. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

#10

Hogyne érteném, ezzel a szlogennel van kiplakátolva az egész ország, amit benyaltál; újraindítjuk a gazdaságot. Most pedig ott tartunk, hogy napi 200-an halnak bele a járványba. Ha nem haragszol, számomra ezek az életek fontosabbak, mint a mozi, szolárium, konditerem.

2021. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Nincs jobb, mint egy templomban össze-vissza köhécsölő, trüsszögő, krákogó emberekkel együtt lenni, mert általában mindig ez volt. Meg egy jó kis vírust összeszedni Húsvét vagy Karácsony idején...
2021. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

“Éttermek, fodrászok, mozik, nagyon sok üzletek zárva KELL lenniük akkor a templomnak miért nem?”


Felőlem azok is kinyithatnak.


“Amúgy sincs semmi szolgáltatás a templomba mint pl szolárium vagy konditeremben. Templomba imádkozni járnak, de igazából imádkozni otthon is lehet, és akkor senki nem fertőz meg senkit.”


Egy csomó nyugdíjas van akinek nincs senkije, csak akkor van emberek között egész héten amikor egy órát a misén ül.


“A másik a templomba miért nem kötelező a maszk? Benéztem a templomba és valamelyik emberen volt, valamelyiken meg nem volt maszk. Pap miért nem szól rá az emberre.”


Felőlem legyen kötelező a maszk ott is.


“Én múltkor boltba véletlen nem vettem fel egyből rászóltak.

Kérdésem még mindig az, hogy: Miért vannak nyitva a templomok korona vírus idején?”


Miért ne legyenek? Annyit tudtál felhozni, hogy ha más nincs nyitva akkor az se legyen. Tipikus magyar dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás. Legyen ott is kötelező maszk, hagyjanak ki helyet egymás között ahogy ülnek.

2021. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Már nincsenek nyilvános szentmisék. Amúgy meg a tavaly májusi újranyitás óta 2-3 hét kivételével folyamatosan kötelező volt a maszk, a kézfertőtlenítés és a távolságtartás is (nálunk minden 2. padot le is zártak).
2021. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Na megjött az ateista lepontozó brigád...
2021. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21%

Hitről még nem hallottál? A templomoknak kell a leginkább nyitva lenni járvány idején hogy lehessen hol imádkozni meg megbánni a bűneinket.

Azt meg nagyon gyorsan el lehet felejteni hogy ha urvacsorazol, áldozol, ikont csókolsz attól leszel beteg. Ha hiszel Isten és a Szűzanya megvéd a betegségtől. A templomba nem leszel beteg mert hittek mész oda és aki hisz az megvédetik a betegségtől.

2021. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!