Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő ezt jól látják?

Hívő ezt jól látják?

Figyelt kérdés
Ami most folyik a világban ez az Ördög azaz a sátán műve a nagy embereken akik a politikusok bankárok be hálózata rajtuk keresztül a világot. Allitolag ez azert van mert az UR Jezus Isten Fiának a Megvaltonak vissza jövetele közeleg hogy kiragadja a megtért krisztusi hívőket a világból. De hát kitudja nem tudom.. hmmm🤔
2021. márc. 19. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem látják jól a hivő.
2021. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez hülyeség úgy,ahogy van.
2021. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem.


Illetve:

1. Tanulj meg írni.

2. A vallásos kérdéseiddel ne az Emberek kategóriát szennyezd.

2021. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell őket kiragadni a világból. Kiragadják ők magukat az irracionalitásukkal.
2021. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez valami erősen szektás nézet lehet.
2021. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

"Allitolag ez azert van mert az UR Jezus Isten Fiának a Megvaltonak vissza jövetele közeleg hogy kiragadja a megtért krisztusi hívőket a világból"

Én hívő vagyok, Krisztusé, de ezzel nem értek egyet. A bűn kibontakozásának következményeit írtad le. Amíg vissza nem jön Jézus, egyre durvul a helyzet. Terjed az önimádat, egoizmus, önzőség, aberrációk (homoszexualitás, pedofília, stb.). Az emberek egyre jobban utálják egymást.

2021. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

Isten meghatározta azokat a kritériumokat, ami által egyre jobban látjuk, hogy hamarosan véget ér a jelenlegi emberi uralmi rendszer.

Azonban, nem "kikapja" őket a világból, hanem a világ gonosz társadalmának elemei fognak elpusztulni, hogy az igazak, és a szelídek akik kitartottak Isten messiási uralma mellett, örököljék a földet.


Ha nem íratta volna le, akkor nem tájékoztatna senkit, már pedig Isten mindenkit tájékoztat, mielőtt cselekszik.

Noé idejében élők is kaptak jó sok időt, figyelmeztetést.

Még is csak Ők 8-an élték túl Isten haragját.

Jézus párhuzamot húzott Noé napja és a jelenlegi utolsó napok között, hogy éberek maradjanak akik figyelnek.

Az emberek többsége semmit nem vesz észre, miközben végzik a minden napi dolgukat.

S nem azért fognak elpusztulni, mert dolgoztak és gyermeket neveltek, vagy a minden napi teendőiket végezték, hiszen a tanítványok, és a keresztények is ugyan ezt teszik. Hanem mert nem támogatják ezek mellett Jézus királyságát, felkent követőit, nem a messiási királyság szerint élnek, aminek van programja, törvényei, elvárásai.

Learatnák, amit nem vetettek.

Ezért haltak meg Noé idejében is, nem támogatták Istent, és a követőit sem, nem vettek részt a megmentés lehetőségének "építésében", munkájában.

Persze élni azt szerettek volna. Fizetést kérnének valamiért, amiért nem dolgoztak, mint a gonosz rest szolga, aki elásta azt az egy tálentumot.

2021. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ateista vagyok, de azert a hivok figyelmebe ajanlanam Máté 7:21-23-at:


"21 Nem jut be mindenki a mennyek országába, aki mondja nekem: – Uram, Uram! Csak az, aki teljesíti mennyei Atyám akaratát. Sokan mondják majd nekem azon a napon: 22 Uram, Uram, hát nem a te nevedben jövendöltünk? Nem a te nevedben űztünk ördögöket? Nem a te nevedben tettünk annyi csodát? – 23 Akkor kijelentem nekik: Sosem ismertelek benneteket. Távozzatok színem elől, ti gonosztevők!"


Az ilyen #7-es felek, akik nagyon elhiszik magukrol, hogy ismerik az "istenuk" akartat azert elgondolkodhatnanak a fenti igen, mert sokszor kulso szemlelokent is latszik, hogy ez milyen jol illik ezekre az emberekre.


"S nem azért fognak elpusztulni, ..." fele kijelentesek eleg magas lorol erkeznek. Mintha te magadat valami felsobbrendu lenynek képzelned, pedig a te "istened" szemeben egy ugyan olyan kis jelentektelen senki vagy, mint mindenki mas.

2021. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez is jó, mondja azt az utolsó, aki meg sem ismeri az Istent...
2021. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9-es, nem fogok a képzeletbeli barátodról vitatkozni, csak arra céloztam, hogy ne érezd magadat különlegesnek, mert nem vagy az.
2021. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!